Nowa osoba objęła stanowisko szefa sprzedaży i marketingu Sheraton Sopot Hotel, Conference Center Spa. Do obowiązków Magdaleny Rdzanek będzie należała realizacja strategii sprzedażowej hotelu, który posiada największe w Trójmieście centrum konferencyjne oraz koordynacja działań marketingowych.

Magdalena Rdzanek posiada ponad 12-letnie doświadczenie w branży hotelarskiej. Z siecią Starwood związana była przez pierwszych 10 lat swojej kariery w tej branży. W 2000 roku rozpoczęła pracę w Hotelu Sheraton w Warszawie w dziale sprzedaży, gdzie odpowiedzialna była za catering zewnętrzny, a od 2005 roku dołączyła do zespołu Hotelu Westin w Warszawie zajmując stanowisko kierownika sprzedaży grup i konferencji. Kolejne doświadczenia zdobywała w podwarszawskich hotelach, gdzie odpowiedzialna była za całość działań sprzedażowych i marketingowych.

Magdalena jest absolwentką Wyższej Szkoły Turystyki i Rekreacji im. Mieczysława Orłowicza w Warszawie. W wolnym czasie trenuje karate, gra w squash’a oraz jeździ na nartach. Fascynuje ją kultura Nepalu i Królestwa Bhutanu.

Sheraton Sopot Hotel należy do sieci Starwood Hotels Resorts, która w Polsce posiada hotele Sheraton w Warszawie, Krakowie i Poznaniu oraz The Westin Warsaw i Hotel Bristol w Warszawie.