Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Sheraton Sopot Hotel

Powstańców Warszawy 10, 81-718 Sopot
www.sheraton.pl/sopot/pl/meetings

Skontaktuj się z obiektem

Magdalena Rdzanek Director od Sales and Marketing 58 76...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Sheraton Sopot Hotel

Magdalena Rdzanek dyrektorem sprzedaży i marketingu sopockiego Sheratona

Data aktualności: 25-07-2013

 • Magdalena Rdzanek dyrektorem sprzedaży i marketingu sopockiego Sheratona - Sheraton Sopot Hotel
  Nowa osoba objęła stanowisko szefa sprzedaży i marketingu Sheraton Sopot Hotel, Conference Center & Spa. Do obowiązków Magdaleny Rdzanek będzie należała realizacja strategii sprzedażowej hotelu, który posiada największe w Trójmieście centrum konferencyjne oraz koordynacja działań marketingowych.
   
   
   
   
   
   
   
  Magdalena Rdzanek posiada ponad 12-letnie doświadczenie w branży hotelarskiej. Z siecią Starwood związana była przez pierwszych 10 lat swojej kariery w tej branży. W 2000 roku rozpoczęła pracę w Hotelu Sheraton w Warszawie w dziale sprzedaży, gdzie odpowiedzialna była za catering zewnętrzny, a od 2005 roku dołączyła do zespołu Hotelu Westin w Warszawie zajmując stanowisko kierownika sprzedaży grup i konferencji. Kolejne doświadczenia zdobywała w podwarszawskich hotelach, gdzie odpowiedzialna była za całość działań sprzedażowych i marketingowych.
   
  Magdalena jest absolwentką Wyższej Szkoły Turystyki i Rekreacji im. Mieczysława Orłowicza w Warszawie. W wolnym czasie trenuje karate, gra w squash’a oraz jeździ na nartach. Fascynuje ją kultura Nepalu i Królestwa Bhutanu.
   
  Sheraton Sopot Hotel należy do sieci Starwood Hotels & Resorts, która w Polsce posiada hotele Sheraton w Warszawie, Krakowie i Poznaniu oraz The Westin Warsaw i Hotel Bristol w Warszawie.
   

Oferty specjalne

 • Oferta specjalna