Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Sheraton Sopot Hotel

Powstańców Warszawy 10, 81-718 Sopot
www.sheraton.pl/sopot/pl/meetings

Skontaktuj się z obiektem

Magdalena Rdzanek Director od Sales and Marketing 58 76...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Sheraton Sopot Hotel

Dyrektorem Generalnym Sheratona w Sopocie został Emanuele Dalnodar

Data aktualności: 07-03-2016

 • Dyrektorem Generalnym Sheratona w Sopocie został Emanuele Dalnodar - Sheraton Sopot Hotel

  W sopockim Sheratonie zmiany na najwyższych szczeblach. Dyrektorem Generalnym od marca br. został Emanuele Dalnodar.

   

  Nowy Dyrektor Generalny Sheratona w Sopocie będzie odpowiedzialny za zarządzanie obiektem oraz koordynację pracy wszystkich działów. Emanuele Dalnodar w branży hotelarskiej pracuje ponad 30 lat. Z siecią Starwood związany jest od 1992, pięć lat później objął stanowisko Dyrektora F&B hotelu Sheraton w Warszawie. Od 2003 do 2006 roku pracował jako Executive Assitant Manager i odpowiadał wówczas za otwarcie hotelu Westin, a do 2008 roku obejmował stanowisko Rezydent Managera w hotelu Sheraton w Warszawie. Ogółem pracował w hotelach w Niemczech, Anglii i Polsce. Przez ostatnie lata prowadził własną firmę konsultingową. Na stanowisku Dyrektora Generalnego hotelu Sheraton w Sopocie zastąpił Ivę Trifonov.

   

  Sheraton Sopot Hotel oferuje 189 pokoi i ponad 4000 mkw. przestrzeni konferencyjne. Ponadto, w hotelu znajdują się dwie restauracje, kawiarnia i bar, a także spa i centrum fitness. Hotel znajduje się w prestiżowej części miasta, dysponuje prywatną plażą.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne

 • Oferta specjalna