Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Sheraton Warsaw Hotel

Bolesława Prusa 2, 00-493 Warszawa
http://www.sheraton.pl/pl/meetings

Skontaktuj się z obiektem

Tomasz Murawski Dyrektor Działu Sprzedaży Grup i Bankietów +48 2...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Sheraton Warsaw Hotel

Tomasz Dejtrowski - nowy dyrektor personalny

Data aktualności: 22-11-2012

 • Tomasz Dejtrowski - nowy dyrektor personalny - Sheraton Warsaw Hotel

  Tomasz Dejtrowski objął stanowisko szefa działu personalnego dwóch warszawskich hoteli sieci Starwood Hotels & Resorts.

   

   

   

   

   

   

   

   

  Do jego głównych obowiązków będzie należało zarządzanie polityką personalną hoteli, rekrutacja oraz opracowanie koncepcji szkoleń i rozwoju pracowników. Tomasz Dejtrowski posiada bogate doświadczenie zawodowe, które zdobywał w międzynarodowych firmach. Tomek rozpoczął swoją karierę zawodową w firmie PricewaterhouseCoopers, w zespole Global Human Resources Solutions, gdzie zajmował stanowisko starszego konsultanta. Następnie pracował w firmie Center Corporation (outsourcing procesów HR), jako Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu, a przez ostatnie 7 lat w firmie Coca-Cola HBC Polska, gdzie pełnił ostatnio stanowisko Dyrektora ds. Polityki Wynagrodzeń i Prawnych, odpowiadając za systemy wspierające motywację i zaangażowanie pracowników oraz systemy wynagrodzeń.  

   

  Tomasz Dejtrowski jest z wykształcenia prawnikiem, ukończył wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Ponadto jest absolwentem studiów podyplomowych z zakresu zarządzania zasobami pracy w Szkole Głównej Handlowej oraz zarządzania dla rezultatów w Akademii Leona Koźmińskiego.    Prywatnie Tomek jest pasjonatem zwiedzania nowych miejsc, poznawania ludzi i kultur. Interesuje się także jazzem i fotografią. W Europie najbardziej upodobał sobie Włochy, jako miejsce gdzie najchętniej podróżuje i wypoczywa.  

   

  Hotele Sheraton Warsaw i Westin Warsaw należą do sieci Starwood Hotels & Resorts, która w Polsce zarządza dodatkowo obiektami Sheraton w Krakowie, Poznaniu i Sopocie oraz Le Meridien Bristol. Starwood Hotels & Resorts Worldwide, Inc. jest jedną z wiodących sieci hotelowych na świecie. Posiada 1000 obiektów w ponad 100 krajach i zatrudnia 145,000 pracowników w swoich i zarządzanych obiektach. Starwood Hotels jest pełnomocnym właścicielem, operatorem i franczyzodawcą hoteli, resortów i rezydencji o poniższych międzynarodowych markach: St. Regis®, The Luxury Collection®, W®, Westin®, Le Meridien®, Sheraton®, Four Points® by Sheraton i niedawno otwarty Aloft® i ElementSM.

   

  źródło: www.starwoodhotels.com (PR)