Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Sheraton Warsaw Hotel

Bolesława Prusa 2, 00-493 Warszawa
http://www.sheraton.pl/pl/meetings

Skontaktuj się z obiektem

Tomasz Murawski Dyrektor Działu Sprzedaży Grup i Bankietów +48 2...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Sheraton Warsaw Hotel

Nieograniczone nagrody dla organizatorów spotkań i konferencji

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nieograniczone nagrody dla organizatorów spotkań i konferencji - Sheraton Warsaw Hotel

  Sieć Starwood Hotels & Resorts wprowadza nową promocję dla członków programu lojalnościowego Starwood Preferred Planner. W ramach promocji „Nieograniczone nagrody” organizatorzy spotkań będą mieli możliwość zdobycia wielu atrakcyjnych nagród bez żadnych ograniczeń co do ich liczby.
   

   

   

   

   

   


  Promocja dotyczy umów na organizację spotkań podpisanych do dnia 31 grudnia br. W promocji „Nieograniczone nagrody” udział biorą wszystkie polskie obiekty sieci Starwood: hotele Sheraton w Warszawie, Krakowie, Sopocie i Poznaniu oraz Westin i Le Meridien Bristol w Warszawie, jak również większość hoteli sieci w Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie.

  Organizatorzy spotkań zgromadzone w programie punkty mogą wymieniać w trakcie trwania promocji, na wiele atrakcyjnych nagród takich jak pobyty w hotelach sieci czy loty i do tego bez żadnych ograniczeń.

  Przykładowe nagrody to:

  ·    dwudniowy pobyt na Wyspach Kanaryjskich w zamian za 20 000 punktów
  ·    trzydniowy pobyt w hotelu Le Meridien w Wiedniu w zamian za 33 333 punktów
  ·    tydzień w hotelu Westin w Cape Town w zamian za 75 000 punktów.

  Szczegóły dotyczące promocji znajdują się na stronie internetowej: http://starwoodpromos.com/unlimited_rewards/pl

  Starwood Preffered Planner to program lojalnościowy skierowany do organizatorów spotkań i konferencji. Za każde 3 dolary wydane na organizację konferencji, organizator otrzymuje jeden punkt Starpoint. Zgromadzone punkty mogą zostać wymienione na darmowe noclegi w hotelach sieci na całym świecie, vouchery na usługi hotelowe, a dodatkowo pracownicy firmy, która jest członkiem SPP otrzymują 35% zniżkę na pobyty prywatne.

  Informacje o Starwood Hotels & Resorts Worldwide Inc.
  Starwood Hotels & Resorts Worldwide Inc. jest obecnie jedną z wiodących firm hotelarskich na świecie posiadającą 1000 obiektów w ponad 100 krajach i zatrudniającą 145 tysięcy osób. W Polsce posiada 6 obiektów: hotele Sheraton w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Sopocie oraz w Warszawie – The Westin Warsaw i Le Meridien Bristol. Łącznie oferuje ponad 1500 pokoi i zatrudnia ponad 1100 osób. Starwood Hotels jest właścicielem, operatorem i zarządcą hoteli: St. Regis®, The Luxury Collection®, Sheraton®, Westin®, Four Points® by Sheraton, W®, Le Méridien i wprowadzonych ostatnio marek AloftSM i ElementSM Hotels. Starwood Hotels jest także właścicielem Starwood Vacatio Ownership Inc., jednej z pierwszych firm zarządzających wysokiej klasy posiadłościami wakacyjnymi.


  źródło: http://starwoodpromos.com