Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Sheraton Warsaw Hotel

Bolesława Prusa 2, 00-493 Warszawa
http://www.sheraton.pl/pl/meetings

Skontaktuj się z obiektem

Tomasz Murawski Dyrektor Działu Sprzedaży Grup i Bankietów +48 2...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Sheraton Warsaw Hotel

Sheraton w Warszawie ma już 15 lat

Data aktualności: 22-11-2012

 • Sheraton w Warszawie ma już 15 lat - Sheraton Warsaw Hotel

  W maju hotel Sheraton w Warszawie świętuje 15-lecie czyli kryształową rocznicę.
   

   

   

   

   

   

   

   

  W ciągu 15-stu lat hotel był domem dla 1.5 miliona gości, w tym polskich i międzynarodowych gwiazd, a także fundamentem dla rozwoju kolejnych obiektów sieci Starwood w Polsce.

  We wtorek 24 maja dyrekcja hotelu hucznie obchodziła 15-lecie obiektu podczas „Kryształowej Gali”. Sala balowa hotelu Sheraton Warsaw na ten wieczór zmieniła się w kryształową krainę do której zostali zaproszeni przyjaciele, klienci i partnerzy biznesowi obiektu.

  Hotel Sheraton Warsaw
  do dyspozycji oddaje 700 miejsc noclegowych w 350 przestronnych pokojach i 24 luksusowych apartamentach. Wszystkie pokoje wyposażone są m.in. w zestawy do przygotowywania kawy i herbaty, sejf oraz TVSAT. Hotel posiada również Piętro Klubowe, gdzie znajduje się 60 pokoi o podwyższonym standardzie.

  W hotelu mieści się także przestronne centrum konferencyjne. Największa sala konferencyjna pomieści 600 uczestników spotkania, natomiast w bankiecie udział wziąć może 350 osób.

  Pozostałe hotele marki Sheraton znajdują się w Polsce w Krakowie, Poznaniu oraz w Sopocie. W planach jest również Sheraton Mazury Lakes Resort w Mikołajkach.  źródło: www.starwoodhotels.com