Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Sofitel Grand Sopot

Powstańców Warszawy 12/14, 81-718 Sopot
http://www.accorhotels.com/pl/hotel-3419-sofitel-grand-sopot/index.shtml

Skontaktuj się z obiektem

Paweł Feliszek Executive Assistant Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Sofitel Grand Sopot

Hotel na EURO 2012 - wybrany przez UEFA

Data aktualności: 22-11-2012

 • Hotel na EURO 2012 - wybrany przez UEFA - Sofitel Grand Sopot

  Przedstawiciele UEFA oraz zarządu Grupy Orbis podpisali kontrakt, na mocy którego hotel Sofitel Grand Sopot stanie się główną siedzibą UEFA Family podczas Euro 2012 w Trójmieście. Przez cały czerwiec 2012 roku przedstawiciele UEFA, sponsorów i ich gości korzystać będą z tego prestiżowego obiektu i oferowanych w nim udogodnień.

   

   

   

   

   

   


  - To duże wyróżnienie dla hotelu i Grupy Orbis na tak konkurencyjnym rynku trójmiejskim – powiedział Gheorghe Cristescu, krajowy dyrektor ds. sprzedaży Grupy Orbis – „UEFA doceniła wyjątkową lokalizację hotelu i najwyższy standard obsługi. Nie bez znaczenia była także niepowtarzalna atmosfera Sofitel Grand Sopot i jego wspaniała historia”.
  Sopocki Grand od 2006 roku działa pod luksusową marką Sofitel, która należy do grupy Accor i reprezentuje 120 hoteli na całym świecie. Podczas EURO 2012 hotel będzie sercem tego wydarzenia w Trójmieście i uzyska odpowiednią piłkarską oprawę.


  Hotel Sofitel Grand Sopot został zbudowany w 1927 roku i od tamtej pory jest synonimem klasy i luksusu. Rokrocznie wybierany jest przez głowy państw i celebrytów zatrzymujących się w Trójmieście. Pięciogwiazdkowy hotel jest położony przy piaszczystej plaży, kilka kroków od tętniącego życiem centrum miasta i ulicy Bohaterów Monte Cassino, z jej modnymi butikami, pubami i restauracjami. Do dyspozycji gości jest 127 komfortowych pokoi. Dzięki niepowtarzalnej lokalizacji i stylowej architekturze, Sofitel Grand Sopot, z prywatną plażą, ogrodem i widokiem na morze, zanurza gości w swej elegancji i oryginalności.

  ***

  Orbis to największa w Polsce firma hotelowa, operująca siecią blisko 60 hoteli, które oferują 10,5 tysiąca pokoi. Hotele działają pod markami Sofitel, Novotel, Mercure, Ibis, Etap oraz Orbis Hotels, które gwarantują wysoką jakość usług w obiektach o standardzie od jednej do pięciu gwiazdek. W skład Grupy Kapitałowej Orbis wchodzi także firma Orbis Transport, zajmująca się krótko- i długoterminowym wynajmem samochodów.

   

  Partnerem strategicznym Orbis jest firma Accor, wiodący na świecie operator hotelowy i lider rynku europejskiego, operujący 4 200 hotelami z ponad 500 tys. pokoi w 90 krajach. Szerokie portfolio marek hotelowych Accor – Sofitel, Pullman, MGallery, Novotel, Suite Novotel, Mercure, Adagio, Ibis, all seasons, Etap Hotel, hotelF1 i Motel 6 a także związane z nimi Thalassa sea & spa i Lenôtre – gwarantują zróżnicowaną ofertę usług i produktów od luksusowych po ekonomiczne. Accor zatrudnia 145 tys. pracowników na całym świecie, oferuje swoim klientom i partnerom blisko 45 lat wiedzy i doświadczenia.  źródło:www.orbis.pl