Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Sofitel Grand Sopot

Powstańców Warszawy 12/14, 81-718 Sopot
http://www.accorhotels.com/pl/hotel-3419-sofitel-grand-sopot/index.shtml

Skontaktuj się z obiektem

Paweł Feliszek Executive Assistant Pokaż telefony wyślij e-mail
Sofitel Grand Sopot

Zmiany w sopockim Sofitelu – Beata Sarnowska nowym zastępcą dyrektora

Data aktualności: 01-08-2016

 • Zmiany w sopockim Sofitelu – Beata Sarnowska nowym zastępcą dyrektora - Sofitel Grand Sopot

  Od początku lipca nadmorski Sofitel Grand Sopot na nowego Zastępcę Dyrektora Generalnego. Została nim Beata Sarnowska.

   

  Beata Sarnowska jest absolwentką Wydziału Turystyki i Rekreacji Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku oraz Studiów Podyplomowych w zakresie Marketingu Międzynarodowego na Uniwersytecie Gdańskim. Pierwsze kroki w branży hotelarskiej stawiała w Dworze Oliwskim w Gdańsku. Kolejnym obiektem, w którym przez 4 lata odpowiedzialna była za sprzedaż, był hotel Hilton Gdańsk. Zarządzała również Pałacem Ciekocinko w Choczewie koło Łeby, gdzie od 2014 roku pełniła stanowisko dyrektora generalnego. Prywatnie - jest wielką pasjonatką podróży i kuchni świata. 

   

  Sofitel Grand Sopot zlokalizowany jest tuż przy plaży i sopockim molo. Oferuje 5 sal konferencyjnych mieszczących od 20 do 250 osób oraz  127 dwuosobowych pokoi o różnym standardzie, z widokiem na park lub morze. Na gości czeka również zaplecze sportowo-rekreacyjne, dwie restauracje, bezpłatne wi-fi i 50 miejsc parkingowych.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: