Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Sofitel Warsaw Victoria

Królewska 11, 00-065 Warszawa
http://www.accorhotels.com/pl/hotel-3378-sofitel-warsaw-victoria/index.shtml

Skontaktuj się z obiektem

Magdalena Chojnacka Marketing Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Sofitel Warsaw Victoria

Najlepszy hotel miejski w plebiscycie HolidayCheck

Data aktualności: 22-11-2012

 • Najlepszy hotel miejski w plebiscycie HolidayCheck - Sofitel Warsaw Victoria
  Dzięki wysokim ocenom gości warszawski obiekt otrzymał wyróżnienie Quality Selection 2012 i znalazł się w gronie obiektów rekomendowanych przez portal HolidayCheck. Nagroda została przyznana 24 września 2012 r.
   
   
   
   
   
   
   
  Po raz pierwszy w Polsce dyplomy trafiły do obiektów w kategoriach: hotele miejskie, nad morzem, nad jeziorami i wśród lasów oraz w górach. Nagrody otrzymały hotele, którym użytkownicy portalu HolidayCheck przyznali co najmniej 5 punktów w 6-stopniowej skali.
   
  HolidayCheck jest największym niezależnym europejskim medium opiniotwórczym dotyczącym podróży, odnotowującym ponad 23 milionów wizyt miesięcznie. Międzynarodowa platforma dostępna jest w 10 językach i ma w swoich zbiorach ponad 8 milionów prawdziwych opinii gości, wzbogaconych zdjęciami oraz filmami. 
   
  Hotel Sofitel Warsaw Victoria posiada 290 pokoi i 53 apartamenty, w tym Apartament Prezydencki. Na terenie obiektu mieści się rownież centrum fitness oraz 14 wielofunkcyjnych sal konferencyjnych. Na życzenie organizatorów wydarzeń InspiredMeetings concierge zadba o przebieg spotkania i konferencji, a szef kuchni przygotuje catering na zamówienie dostosowany do potrzeb i preferencji gości. W hotelowej Sali Balowej znajduje się profesjonalna scena, do dyspozycji wykonawców i prelegentów są trzy garderoby, istnieje również możliwość instalacji dodatkowego oświetlenia.
   
  źródło: www.sofitel.com