Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Sofitel Warsaw Victoria

Królewska 11, 00-065 Warszawa
http://www.accorhotels.com/pl/hotel-3378-sofitel-warsaw-victoria/index.shtml

Skontaktuj się z obiektem

Magdalena Chojnacka Marketing Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Sofitel Warsaw Victoria

Pięciogwiazdkowy hotel w Warszawie zmodernizuje sale konferencyjne

Data aktualności: 31-01-2013

 • Pięciogwiazdkowy hotel w Warszawie zmodernizuje sale konferencyjne - Sofitel Warsaw Victoria

  Grupa Hotelowa Orbis zapowiada modernizację swojego flagowego hotelu z segmentu luksusowego. Modernizacja obiektu hotelu zacznie się już w pierwszym kwartale 2013 roku i będzie skupiać się na przeobrażeniu zarówno powierzchni ogólnodostępnych jak i pokoi.

   

   

   

   

   

   


  Celem modernizacji jest uatrakcyjnienie i zwiększenie prestiżu hotelu wśród pięciogwiazdkowych warszawskich obiektów. W pierwszej fazie remontu przebudowie ulegnie restauracja śniadaniowa. Potem kolejno metamorfozie poddaną zostaną lobby, restauracja, bar, pokoje gościnne, sale konferencyjne i elementy fasady hotelu. Autorem projektu powierzchni wspólnych w Victorii jest studio znanego designera i architekta francuskiego Didiera Gomeza, autora wnętrz hoteli takich jak Sofitel Jardin des Roses w Rabacie i Le Faubourg w Paryżu.

  Obecnie Hotel Sofitel Warsaw Victoria dysponuje 15 wielofunkcyjnymi salami konferencyjnymi. Na życzenie organizatorów wydarzeń InspiredMeetings concierge zadba o przebieg spotkania i konferencji, a szef kuchni przygotuje catering na zamówienie dostosowany do potrzeb i preferencji gości. W hotelowej Sali Balowej znajduje się profesjonalna scena, do dyspozycji wykonawców i prelegentów pozostają trzy garderoby, istnieje również możliwość instalacji dodatkowego oświetlenia. W obiekcie mieści się 290 pokoi i 53 apartamenty, w tym Apartament Prezydencki. Atutem hotelu jest sala fitness.

  źródło: www.sofitel.com