Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Sofitel Warsaw Victoria

Królewska 11, 00-065 Warszawa
http://www.accorhotels.com/pl/hotel-3378-sofitel-warsaw-victoria/index.shtml

Skontaktuj się z obiektem

Magdalena Chojnacka Marketing Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Sofitel Warsaw Victoria

Odnowiona sala konferencyjna w hotelu Sofitel Warsaw Victoria

Data aktualności: 10-07-2014

 • Odnowiona sala konferencyjna w hotelu Sofitel Warsaw Victoria - Sofitel Warsaw Victoria
  Od 1 września 2014 r. warszawski hotel zaprasza do zmodernizowanej Sali Balowej. Pomieszczenie będzie w stanie pomieścić maksymalnie 650 uczestników spotkań i konferencji.

  Remont sali był jednym z elementów procesu renowacji, który rozpoczął sie w warszawskim hotelu w 2012 roku. W pierwszym etapie modernizacji odnowione zostały hotelowe restauracje, a także bar, lobby i business center. Nowy wygląd zyskało też 25 proc. znajdujących się w obiekcie pokoi, których projekt przygotowała pracownia Kaczmarek Studio.
   
  Konferencje w Warszawie na 650 osób
   
  Wspomniana już Sala Balowa o powierzchni 791 mkw. i wysokości 5,20 m mieści 650 osób w ustawieniu teatralnym i 400 w ustawieniu szkolnym. Łącznie hotel posiada 15 sal konferencyjnych, z których większość posiada naturalne światło i widok na Plac Piłsudskiego. O prawidłowy przebieg spotkania i konferencji dba InspiredMeetings concierge. Do dyspozycji wykonawców i prelegentów pozostają również trzy garderoby.
   
  Hotel Sofitel Warsaw Victoria dysponuje rozbudowanym zapleczem gastronomicznym, na które skladają się: serwująca dania kuchni międzynarodowej restauracja Kitchen Gallery, infspirowana francuską brasserią Le Victoria Brasserie Moderne oraz bar Victoria Lounge, który zaprasza na aperitify i likiery. Hotel posiada 343 pokoje dla gości, w tym 41 pokoi typu de luxe i 11 apartamentów. W każdym z nich zapewniono bezprzewodowy dostęp do Internetu.