Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Sofitel Warsaw Victoria

Królewska 11, 00-065 Warszawa
http://www.accorhotels.com/pl/hotel-3378-sofitel-warsaw-victoria/index.shtml

Skontaktuj się z obiektem

Magdalena Chojnacka Marketing Pokaż telefony wyślij e-mail
Sofitel Warsaw Victoria

Wszystkie sale konferencyjne w Victorii już zmodernizowane

Data aktualności: 03-10-2014

 • Wszystkie sale konferencyjne w Victorii już zmodernizowane - Sofitel Warsaw Victoria

  Renowacja wszystkich piętnastu sal konferencyjnych, znajdujących się w hotelu Sofitel Warsaw Victoria, została zakończona.

   

  Przeprowadzona w lipcu i sierpniu 2014 r. renowacja pomieszczeń konferencyjnych była jednym z etapów modernizacji hotelu. Wcześniej, w 2013 r., w obiekcie odnowiono pokoje, lobby, recepcję oraz restauracje Kitchen Gallery i Le Victoria Brasserie Moderne, o czym pisaliśmy w naszym serwisie.

   

  Konferencje w centrum Warszawy

   

  Znajdujący się w centrum stolicy hotel dysponuje 15 salami konferencyjnymi, z których większość posiada dostęp do światła dziennego i widok na Plac Piłsudskiego. Łącznie centrum konferencyjne Sofitel Warsaw Victoria zajmuje ok. 1,5 tys. mkw. W pomieszczeniach mogą odbywać się konferencje, spotkania biznesowe i warsztaty, jak również uroczyste gale i przyjęcia przy świecach. Największa z sal – odnowiona Sala Balowa, o powierzchni 791 mkw. i wysokości 5,2 m – jest wyposażona w profesjonalną scenę oraz trzy garderoby. Pomieszczenie mieści 650 osób w układzie teatralnym, 400 w szkolnym i 500 w koktajlowym.

  Sofitel Warsaw Victoria sale konferencyjne Warszawa konferencje w centrum miasta Sofitel Warsaw Victoria sale konferencyjne Warszawa konferencje w centrum miasta

  Druga pod względem wielkości Sala Belweder (182 mkw.) jest w stanie pomieścić do 150 uczestników spotkania w ustawieniu teatralnym, 45 w podkowie i 100 w ustawieniu szkolnym. Pozostałe znajdujące się w hotelu sale konferencyjne mają od 65 do 147 mkw. i mieszczą od 45 do 100 osób. Wyjątkiem jest tu pokój „Senatorski” (19 mkw. powierzchni), przeznaczony na kameralne spotkania z udziałem maksymalnie 10 gości.

  O prawidłowy przebieg organizowanych w hotelu wydarzeń dba InspiredMeetings concierge. Istnieje również możliwość przygotowania cateringu dla uczestników spotkań.

  Sofitel Warsaw Victoria sale konferencyjne Warszawa konferencje w centrum miasta Sofitel Warsaw Victoria sale konferencyjne Warszawa konferencje w centrum miasta

  Hotel Sofitel Warsaw Victoria dysponuje 343 pokojami, w tym 41 pokojami typu de luxe i 11 apartamentami. W każdym z nich można skorzystać z bezprzewodowego dostępu do Internetu.
   

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: