Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Sofitel Warsaw Victoria

Królewska 11, 00-065 Warszawa
http://www.accorhotels.com/pl/hotel-3378-sofitel-warsaw-victoria/index.shtml

Skontaktuj się z obiektem

Magdalena Chojnacka Marketing Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Sofitel Warsaw Victoria

Nowa restauracja w hotelu Sofitel Warsaw Victoria

Data aktualności: 17-07-2013

 • Nowa restauracja w hotelu Sofitel Warsaw Victoria - Sofitel Warsaw Victoria
  W stołecznym hotelu Sofitel Warsaw Victoria już działa w pełni nowa restauracja śniadaniowa Kitchen Gallery, która, poprzez swoja kolorystykę, kształty i użyte materiały, wyróżnia się na tle konkurencji. 
   
   
   
   
   
   
   
  Od lipca 2013 r. ruszają prace modernizacyjne pokoi, recepcji i lobby. Wygląd nowych wnętrz jest zainspirowany mocnymi geometrycznymi kształtami samego budynku, który nawiązuje do architektury skandynawskiej późnych lat 70. Nowe gamy kolorów – od białego po brąz z nutką pomarańczy i zupełnie nowe i zaskakujące materiały wykończeniowe – obok drewna jest np. kamień i wzór szachownicy, ożywią i ocieplą przestrzeń. Wejście główne do hotelu oraz sale konferencyjne również zostana poddane modernizacji, która w sumie kosztować będzie Orbis blisko 35 mln zł.
   
  Autorem nowej koncepcji wystroju wnętrz jest francuskich designer Didier Gomez, współpracujący z najbardziej luksusowymi markami świata, m.in. Louis Vuitton, Ives Saint Laurent i Kenzo.