Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Stadion Energa Gdańsk

Pokoleń Lechii Gdańsk 1, 80-560 Gdańsk
www.stadionenerga.pl

Skontaktuj się z obiektem

Karolina Żurawska Dyrektor Działu Konferencji i Eventów +48 5...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Stadion Energa Gdańsk

Zobacz strefę konferencyjno-biznesową na gdańskim stadionie

Data aktualności: 22-11-2012

 • Zobacz strefę konferencyjno-biznesową na gdańskim stadionie - Stadion Energa Gdańsk

  Jak przekonują przedstawiciele obiektu, na trójmiejskiej arenie z powodzeniem mogą się odbywać spotkania biznesowe, konferencje czy bankiety firmowe.

   

   

   

   

   

   

   

  Wybudowany z myślą o mistrzostwach Europy w piłce nożnej stadion jest w stanie pomieścić około 44 tysięcy widzów. Na arenie znajduje się 40 przeszklonych lóż, 8 o powierzchni 60 mkw. oraz 32 o powierzchni 30 mkw. Miejscami o wyższym standardzie są także 1383 miejsca biznesowe, wyposażone w komfortowe fotele i usytuowane tuż pod lożami. Do miejsc biznesowych prowadzą osobne wejścia.

  Wysokiej klasy infrastruktura stadionu, profesjonalna obsługa i nowoczesne zaplecze technologiczne obiektu umożliwiają zorganizowanie spotkań służbowych na wysokim poziomie. Znajdująca się na stadionie strefa biznes o powierzchni 3,5 tys. mkw. pozwala na organizację kongresów i zjazdów nawet dla kilkuset osób. Na potrzeby organizacji spotkań biznesowych klienci mają do dyspozycji 3 sale konferencyjne: dużą salę konferencyjną (o powierzchni 290 mkw.) przeznaczoną dla 250 osób, średnią salę konferencyjną (o powierzchni 70 mkw.) przeznaczoną dla 50 osób, oraz małą salę konferencyjną (o powierzchni 35 mkw.) przeznaczoną dla 20 osób. Wszystkie sale są klimatyzowane i posiadają dostęp do bezprzewodowego Internetu. Wynajem powierzchni konferencyjnej obejmuje dostęp do sprzętu audio-wizualnego i multimedialnego (rzutnik, nagłośnienie, mikrofony, tablica), flipchartu, mównicy, ekranu informacyjnego przed salą, bezprzewodowego Internetu oraz sprzętu biurowego (fax, ksero, skaner).

  Istnieje również możliwość zaaranżowania dodatkowych powierzchni konferencyjnych na terenie restauracji. Lokal o wielkości 1,6 tys. mkw. może pomieścić nawet 1 tys. osób. Tak duża powierzchnia stwarza możliwość ustawienia sceny i zaaranżowania przestrzeni na wiele różnych sposobów. Dzięki systemowi przesuwanych ścian można wydzielić dwa zamknięte pomieszczenia o wielkości 500 mkw. Każde z nich to miejsce dla 300 osób – przeznaczone do organizacji bardziej kameralnych spotkań z możliwością korzystania z tarasu wychodzącego na wnętrze stadionu. Usługi cateringowe na terenie PGE Areny Gdańsk prowadzi firma Sports Hospitality, która zarządza restauracją na co dzień. Lokal zapewnia obsługę gastronomiczną konferencji, bankietów i spotkań biznesowych.


  PGE Arena Gdańsk udostępnia do dyspozycji gości szatnie oraz 24-godzinny monitorowany parking posiadający 2 tys. miejsc dla samochodów osobowych oraz 74 miejsca dla autokarów.  Ponadto obiekt oferuje gościom możliwość skorzystania z usług dodatkowych. Mogą być to: pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu konferencji, tłumaczenia symultaniczne, Udostępnienie powierzchni reklamowych (w tym m.in. telebimów) na cele promocyjne, Obsługa techniczna podczas konferencji, pomoc w tworzeniu oprawy wizualnej (także w zakresie produkcji i emisji materiałów konferencyjnych drukowanych i multimedialnych) oraz możliwość własnej aranżacji przestrzeni. Ponadto w ofercie operatora obiektu znajduje się wycieczka po PGE Arenie Gdańsk obejmująca dostęp do stref zamkniętych w normalnym trybie zwiedzania.

  Centrum konferencyjno-biznesowe PGE Arena Gdańsk wyposażone jest w nowoczesny sprzęt audiowizualny. Profesjonalne systemy oświetleniowe i multimedialne zapewnią doskonałą oprawę najbardziej wyszukanych w formie konferencji. I tak, system oświetleniowy obiektu stanowi układ lamp dający trzy możliwości natężenia światła. Jest on zautomatyzowany i może być sterowany centralnie lub indywidualnie. Z kolei profesjonalne nagłośnienie zapewnia system JBL dostosowany do kubatury każdej sali. Dla lepszej akustyki głośniki zostały zamontowane w ścianach bocznych i na suficie. Najwyższej klasy mikrofony bezprzewodowe firmy AKG dostępne są w każdej sali: w dużej - 2 mikrofony bezprzewodowe i 2 mikroporty, w średniej - 1 mikrofon bezprzewodowy i 1 mikroport. Istnieje również możliwość zmiany konfiguracji sprzętu nagłośniającego w zależności od potrzeb 
  klienta.

  System projekcyjny i multimedialny PGE Arena Gdańsk spełnia najwyższe wymagania techniczne. Projektor szerokoekranowy dużej jasności przeznaczony do  prezentacji multimedialnych pozwala na odtwarzanie obrazu w formacie Full HD i jest wyposażony w łącza HDMI i VGA. Z kolei kamera Full HD umożliwia transmisję obrazu na monitory (DS stadionowy, IPTV) lub do internetu. Z kolei wysokiej rozdzielczości epidiaskop służy do wyświetlania obrazów na ścianie lub ekranie projekcyjnym. Centrum konferencyjno-biznesowe PGE Arena jest również wyposażone w jedne z najnowocześniejszych systemów na świecie - Digital Signage i IPTV - które pozwalają na wytwarzanie i zarządzanie treściami multimedialnymi prezentowanymi na setkach monitorów LCD oraz na wielkich ekranach LED. Warto również zaznaczyć, że sale konferencyjne oraz strefa restauracyjna PGE Areny wyposażone są w monitory LCD firmy Sharp i przeznaczone do profesjonalnych zastosowań. Mają one od 42 do 52 cali w standardzie Full HD. Elementem całego systemu telewizji stadionowej są również 4 telebimy o powierzchni 70 m2, umieszczone w każdym z narożników, ponad trybunami. Mogą one służyć wyświetlaniu materiałów promocyjnych. Największym udogodnieniem całego systemu jest możliwość sterowania sprzętem audio-wizualnym oraz oświetleniem z panelu dotykowego AMX.

  Przy stałej współpracy operator PGE Arena Gdańsk jest w stanie zaproponować organizatorom konferencji korzystne rabaty i promocje. Dodatkowe informacje na temat oferty konferencyjnej obiektu można uzyskać po przesłaniu maila na adres convents@arenagdansk.com oraz pod numerem telefonu 609 690 107.

Oferty specjalne

 • Wigilia na Stadionie Energa Gdańsk!

  Serdecznie zapraszamy do zorganizowania Państwa spotkania wigilijnego na Stadionie Energa Gdańsk!
 • Rabat 5%

  Po informacji, że kontaktujecie się z nami Państwo po skorzystaniu z serwisu www.konferencje.pl, przysługuje Państwu rabat w wysokości 5% ceny wynajmu sali w Centrum Konferencyjno-Biznesowym PGE ARENA Gdańsk.