Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Stay Inn Gdańsk

Piwna 28/31, 80-831 Gdańsk
www.stayinngdansk.com

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Stay Inn Gdańsk

Stay Inn w Gdańsku od kwietnia hotelem konferencyjnym

Data aktualności: 12-12-2014

 • Stay Inn w Gdańsku od kwietnia hotelem konferencyjnym - Stay Inn Gdańsk

  Już w styczniu w gdańskim hostelu Stay Inn rozpocznie się remont, który ma za zadanie przystosować obiekt do standardów trzygwiazdkowego hotelu. Prace remontowe potrwają ok. 3 miesięcy.

  Obecnie hostel Stay Inn, mieszczący się w czteropiętrowej kamienicy w samym sercu miasta, to obiekt dysponujący przede pokojami wieloosobowymi w standardzie hostelu. Jednak w przyszłym roku, po planowanym remoncie, spełni standardy trzygwiazdkowego hotelu. Planowane prace modernizacyjne rozpoczną się 8 stycznia, a zakończą na początku kwietnia 2015 r.
   

  Konferencje w Gdańsku


  Obecnie Stay Inn Gdańsk oferuje salę konferencyjną, która w ustawieniu teatralnym pomieści 60 osób. Sala nie będzie remontowana i w trakcie prac modernizacyjnych będzie do dyspozycji organizatorów konferencji, jednak hotel uprzedza o niedogodnościach w przeprowadzeniu konferencji lub spotkań. Ponadto, po remoncie w hotelu do dyspozycji gości będą 43 klimatyzowane pokoje, spełniające standardy trzygwiazdkowca, dla łącznie 130 osób. W obiekcie funkcjonuje także restauracja hotelowa.