Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Tauron Kraków Arena

Stanisława Lema 7, 31-571 Kraków
http://www.tauronarenakrakow.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Tauron Kraków Arena

Kraków Arena ma już pozwolenie na użytkowanie

Data aktualności: 19-05-2014

  • Kraków Arena ma już pozwolenie na użytkowanie - Tauron Kraków Arena
    Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Krakowie wydał decyzję o pozwoleniu na użytkowanie Kraków Areny. Pierwsza impreza z udziałem publiczności odbędzie się w obiekcie już 30 maja.

    Hala widowiskowo-sportowa w krakowskiej dzielnicy Czyżyny była budowana od czerwca 2011 roku. Będzie można w niej organizować nie tylko zawody sportowe, lecz także imprezy kulturalne, koncerty, spektakle, widowiska i targi. Obiekt składa się z dwóch części - hali głównej, na której trybunach zmieści się ok. 20 tys. widzów, oraz hali treningowej, która pomieści do 304 osób. Goście obiektu będą mieli do dyspozycji 1341 miejsc parkingowych.
     
    Już 30 maja 2014 r. w Kraków Arenie odbędzie się pierwsza impreza z udziałem publiczności. Będzie nią koncert muzyki filmowej studia Pixar. Ze względu na to wydarzenie jak i kolejne, które mają odbyć się w obiekcie, wdrożono ponadstandardowe rozwiązania ewakuacyjne. - To pierwszy tak duży obiekt w Polsce. I choć Kraków Arena jest już gotowa do przyjęcia gości, to zanim widzowie pojawią się we wnętrzach naszej hali, raz jeszcze upewniamy się, że kwestie bezpieczeństwa, traktowane przez nas priorytetowo, są spełnione w każdym możliwym obszarze - zaznacza Zbigniew Rapciak, prezes Zarządu ARM SA. - Taka profilaktyka pozwoli nam wykluczyć ryzyko związane z organizacją imprez (...) - podkreśla prezes.