Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Tobaco Hotel

Kopernika 64, 90-533 Łódź
www.hoteltobaco.pl

Skontaktuj się z obiektem

Szulc Paulina Specjalistka ds. Sprzedaży Aktywnej 505 1...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Tobaco Hotel

Artur Trukawiński dyrektorem Tobaco Hotel w Łodzi

Data aktualności: 08-10-2014

 • Artur Trukawiński dyrektorem Tobaco Hotel w Łodzi - Tobaco Hotel

  Nowym dyrektorem hotelu konferencyjnego w Łodzi został Artur Trukawiński, który zastąpił na tym stanowisku Macieja Łobejko.

   

  Trukawiński ukończył Hotelarstwo i Turystykę na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego. Ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w pracy w obiektach cztero- i pięciogwiazdkowych. Do niedawna pełnił funkcję dyrektora Hotelu Arłamów (zobacz obiekt). Wcześniej był m.in. dyrektorem Holiday Inn Warszawa Józefów (zobacz obiekt) i dyrektorem operacyjnym Mercure Hevelius Gdańsk (zobacz obiekt). Pracował też dla wielu międzynarodowych kompanii żeglugowych, m.in. Princess Cruises Line, Costa Crociere Cruise Line, Cunard Line i Disney Cruise Line.

   

  Na zaplecze konferencyjne Tobaco Hotel składa się 5 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni ponad 220 mkw. Największe z pomieszczeń konferencyjnych – Sala Teatralna o powierzchni 110 mkw. – mieści do 150 osób w ustawieniu teatralnym. Wszystkie sale znajdujące się w łódzkim hotelu są klimatyzowane i posiadają bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: