Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Villa Hoff Wellness & Spa

Słoneczna 3, 72-344 Trzęsacz

Skontaktuj się z obiektem

Ewelina Łowczynowska 51209...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Villa Hoff Wellness & Spa

Obiekt w Trzęsaczu wyróżniony prestiżowym certyfikatem

Data aktualności: 22-11-2012

 • Obiekt w Trzęsaczu wyróżniony prestiżowym certyfikatem - Villa Hoff Wellness & Spa

  Dzięki wysokim ocenom gości Villa Hoff Wellness&Spa otrzymała certyfikat HolidayCheck Quality Selection 2012, przyznawany przez portal HolidayCheck. O przyznaniu wyróżnienia zadecydowali goście, którzy korzystali z usług obiektu.
   

   

   

    

   

   


  Hotel uzyskał certyfikat dzięki użytkownikom, którzy na portalu przyznali mu co najmniej 5 punktów w 6-stopniowej skali oceny, a wskaźnik rekomendacji dla hotelu wyniósł minimum 75 proc. w ciągu ostatnich 2 lat. - Mamy zespół pracowników, który rozumie istotę hotelarstwa  i każde wyróżnienie oraz każda nagroda są dla nas niezwykle ważne. Jest to także motywacja do ciągłego podnoszenia jakości naszych usług. To wyróżnienie jest tym bardziej cenne, iż wynika z opinii naszych gości – mówi Anna Piotrowska, kierownik ds. marketingu i sprzedaży.

  Villa Hoff funkcjonuje od 2005 roku i może poszczycić się wieloma nagrodami zarówno w konkursach gastronomicznych, jak i Spa. W ostatnim roku dodatkowo otrzymała certyfikat Złoty Standard oraz  pierwsze miejsce w konkursie Hotel Przyjazny Rodzinie z tytułem Najlepszego Hotelu na wypoczynek dla rodziny. Obiekt promuje się również jako idealne miejsce na spotkania biznesowe, jak również szkolenia i konferencje nad morzem. Dzięki wchodzącym w skład oferty obiektu Hotel zapewnia pełen zakres usług konferencyjnych, w skład których wchodzą wynajem sali do prowadzenia kursów, szkoleń i konferencji, wyposażoną w nowoczesny i profesjonalny sprzęt audiowizualny (bezprzewodowy Internet, rzutnik pisma, projektor, ekran, flipchart, itp.), nocleg w pokojach i apartamentach hotelowych, wyżywienie, możliwość korzystania ze strefy Spa & Wellness. Na specjalne życzenie uczestników odbywających się w hotelu wydarzeń możliwe jest także zorganizowanie ich wolnego czasu w postaci wycieczek po okolicy z miejscowymi przewodnikami, paintball, ściana wspinaczkowa, quady, buggy a także organizacja wieczorów integracyjnych wewnątrz Villi oraz atrakcji outdoorowych.

  Dodatkowych informacji na temat oferty konferencyjnej hotelu udziela Anna Piotrowska, e-mail: marketing@villahoff.pl, tel.  91 387 55 00

  źródło: www.villahoff.pl