Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Villa Hoff Wellness & Spa

Słoneczna 3, 72-344 Trzęsacz

Skontaktuj się z obiektem

Ewelina Łowczynowska 51209...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Villa Hoff Wellness & Spa

Villa Hoff Wellness & SPA rekomendowana na spotkania przez "Forbesa"

Data aktualności: 15-11-2013

 • Villa Hoff Wellness & SPA rekomendowana na spotkania przez
  Villa Hoff Wellness & SPA po raz kolejny została wyróżniona przez redakcję miesięcznika "Forbes" jako miejsce polecane dla prestiżowych spotkań, wyjazdów służbowych oraz rodzinnych wojaży.
   
  Villa Hoff Wellness & SPA została w tym roku po raz kolejny wyróżniona przez "Forbes Navi Travel" - luksusowy katalog miejsc, które warto odwiedzić w czasie podróży służbowej czy rodzinnej wycieczki. Publikacja stanowi przegląd wybranych obiektów hotelowych i restauracji w całej Polsce i pozwala organizatorom konferencji i imprez integracyjnych wybrać miejsce polecane przez jeden z najsilniejszych tytułów biznesowych na rynku.
   
  Kolejne wyróżnienie dla obiektu
   
  Od momentu powstania w 2005 r. Villa Hoff Wellness & SPA wielokrotnie była laureatem wielu prestiżowych konkursów kulinarnych oraz SPA. Obiekt w Trzęsaczu może pochwalić się m.in. tytulami Najlepszego Hotelu dla Rodziny, Najlepszego SPA dla Mężczyzn oraz Najlepszego SPA w Plenerze. Jak podkreślają przedstawiciele obiektu, menu restauracji Villa Hoff odpowiada na aktualne oczekiwania klientów poszukujących naturalnych i zdrowych dań, w tym także propozycje posiłków fit. Ofertę hotelu uzupełnia zaplecze konferencyjne w postaci sali o powierzchni 40 mkw. mogącej pomieścić do  50 osób w układzie kinowym, 38 w podkowie i 25 w układzie szkolnym.