Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Wielofunkcyjny Ośrodek Sportowo-Rekreacyjny w Zakrzowie

Zakrzów, 47-260 Polska Cerekiew

Skontaktuj się z obiektem

Piotr Kanzy 53253...... Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Wielofunkcyjny Ośrodek Sportowo-Rekreacyjny w Zakrzowie

Na Opolszczyźnie ruszy nowe centrum treningowo-widowiskowe

Data aktualności: 29-01-2013

 • Na Opolszczyźnie ruszy nowe centrum treningowo-widowiskowe - Wielofunkcyjny Ośrodek Sportowo-Rekreacyjny w Zakrzowie

  W części hotelowej ośrodka, którego głównym przeznaczeniem będzie jeździectwo, pojawią się sala konferencyjna na 600 osób, pokoje dla gości, a także basen, restauracja, salon odnowy biologicznej, sauny oraz strefa spa.

   

   

   

   

   

   


  Powstały w miejscu dawnego PGR-u Zakrzów obiekt będzie stanowić centrum treningowo-widowiskowe i będzie spełniał funkcję miejsca do uprawiania sportów konnych. W nowopowstałych budynkach odbywać się będą zawody w ujeżdżaniu o randze krajowej i międzynarodowej, imprezy sportowo-rekreacyjne, jak również wystawy hodowlane, konferencje, spotkania informacyjne, pokazy i szkolenia. Jak informują przedstawiciele gminy Polska Cerekiew, ze względu na spełnianie wymaganych norm, ośrodek ma ubiegać sie o status Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w jeździectwie.

  Realizowana od marca 2010 r. przez gminę Polska Cerekiew inwestycja jest największym jak do tej pory przedsięwzięciem realizowanym przez ten podmiot. Środki na jej realizację pochodzą z budżetu własnego gminy, z Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego oraz z budżetu państwa - z Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej.

  Planowany termin zakończenia budowy ośrodka to 29 marca 2013 r. Otwarcie ośrodka  nastąpi wiosną 2013 r.

  źródło: www.polskacerekiew.pl