Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Wielofunkcyjny Ośrodek Sportowo-Rekreacyjny w Zakrzowie

Zakrzów, 47-260 Polska Cerekiew

Skontaktuj się z obiektem

Piotr Kanzy 53253...... Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Wielofunkcyjny Ośrodek Sportowo-Rekreacyjny w Zakrzowie

Na wystawy, konkursy jeździeckie i konferencje

Data aktualności: 14-05-2013

 • Na wystawy, konkursy jeździeckie i konferencje - Wielofunkcyjny Ośrodek Sportowo-Rekreacyjny w Zakrzowie
  Budowa Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Zakrzowie koło Kędzierzyna-Koźla właśnie dobiegła końca. Jak zapewniają jego przedstawiciele, ma to być centrum sportowe na skalę europejską.
   
   
   
   
   
   
   
  Ośrodek, którego budowa rozpoczęła się w 2011 r., został pomyślany jako europejskie centrum sportu jeździeckiego, w którym będą odbywały się zawody o randze międzynarodowej. Inwestycja właśnie została ukończona. Wybudowano dwie hale treningowe i specjalnie wyposażone pomieszczenia, m.in. ogrzewaną stajnię. Ośrodek w Zakrzowie to jednak nie tylko centrum sportu jeździeckiego, powstał tu również hotel, restauracja, centrum spa a także sala konferencyjna. W nowopowstałych budynkach odbywać się będą zawody w ujeżdżaniu o randze krajowej i międzynarodowej, imprezy sportowo-rekreacyjne, jak również wystawy hodowlane, konferencje, spotkania informacyjne, pokazy i szkolenia.