Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Wielofunkcyjny Ośrodek Sportowo-Rekreacyjny w Zakrzowie

Zakrzów, 47-260 Polska Cerekiew

Skontaktuj się z obiektem

Piotr Kanzy 53253...... Pokaż telefon wyślij e-mail
Wielofunkcyjny Ośrodek Sportowo-Rekreacyjny w Zakrzowie

Jedna z największych sal konferencyjnych pod Opolem zaprasza

Data aktualności: 16-10-2014

 • Jedna z największych sal konferencyjnych pod Opolem zaprasza - Wielofunkcyjny Ośrodek Sportowo-Rekreacyjny w Zakrzowie

  Specjalizujący się w imprezach jeździeckich Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zakrzowie zaprasza do organizacji spotkań w jednej z trzech największych sal konferencyjnych na Opolszczyźnie.

   

  Otwarty w 2013 roku na Śląsku Opolskim obiekt mieści się tuż przy drodze krajowej nr 45, 8 km od Kędzierzyna-Kożla i 57 km od Opola. Jego właścicielem jest Gmina Polska Cerekiew, a głównym przeznaczeniem – organizacja wydarzeń związanych ze sportami konnymi, w tym zawodów, wystaw, targów, a także konferencji, szkoleń i eventów.

   

  Konferencje pod Opolem z zawodami jeździeckimi w tle 

   

  Znajdująca się w ośrodku sala konferencyjna o powierzchni 1,2 tys. mkw. jest jedną z największych w regionie, zaraz po Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu ().
   

  Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zakrzowie konferencje pod Opolem sale konferencyjne Lewanda

   


  Miejsce z zapleczem na eventy pod Opolem

   

  Gminny Ośrodek Rekreacyjno-Sportowy w Zakrzowie znajduje się na 10-hektarowym terenie, który stanowi idealną bazę do organizacji eventów, wystaw, targów oraz takich aktywności związanych z końmi, jak nauka powożenia i western ridingu czy skoki przez przeszkody. W części rekreacyjnej obiektu mieszczą się restauracja na 48 miejsc oraz hotel z 32 miejscami noclegowymi w 16 dwuosobowych pokojach dla gości. Do dyspozycji uczestników odbywających się w ośrodku wydarzeń pozostają również: sauny, gabinety odnowy biologicznej, sala fitness oraz ogólnodostępny basen rekreacyjny o długości 16 metrów. W części sportowej obiektu znalazły się również: hala jeździecka o powierzchni 2,1 tys. mkw., rozprężalnia o powierzchni 1,1 tys. mkw., stajnia z 66 boksami dla koni oraz szatnie. Ośrodek nie posiada własnych koni – współpracuje jednak z pobliskim, znanym Klubem Jeździeckim Lewada.

  Ośrodek dysponuje parkingiem na 200 aut i 14 autokarów.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: