Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Willa Hueta

Słowackiego, 25-365 Kielce
www.willahueta.pl

Skontaktuj się z obiektem

Beata Wach Manager Hotelu 882 0...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Willa Hueta

Zaprosi na konferencje w pałacu w Kielcach

Data aktualności: 15-04-2013

 • Zaprosi na konferencje w pałacu w Kielcach - Willa Hueta

  W trzygwiazdkowym hotelu, znajdującym się w neorenesansowym pałacyku na rogu ul. Prostej i Słowackiego, trwają ostatnie prace wykończeniowe. Otwarcie pierwszej część budynku, w której znajdzie się restauracja, nastąpi na przełomie maja i czerwca 2013 r.

   

   

   

   

   

   


  Jak informują przedstawiciele Willi Hueta, lokal będzie w stanie pomieścić 80 osób. Obok niego, w dobudowanym pawilonie znajdzie się sala przeznaczona dla 120 osób. Połączone z ogrodem i osłonięte od strony ulicy wysokim żywopłotem pomieszczenie będzie stanowiło miejsce na organizacje takich wydarzeń jak konferencje, spotkania biznesowe czy szkolenia. W obiekcie działać będzie również restauracja specjalizująca się w daniach kuchni polskiej i francuskiej. W pałacu znajdzie się również 12 pokoi dla gości (dwa jednoosobowe i dziesięć dwuosobowych), mini spa z jacuzzi oraz parking.

  Całkowity koszt przebudowy i modernizacji budynku to ok. 3,5 mln złotych. Inwestycja otrzymała dofinansowanie ze środków unijnych w wysokości 1,5 mln złotych.

  źródło: Echo Dnia
   

Oferty specjalne

 • Wieczór Andrzejkowy w Willi Hueta

  Magiczny Wieczór Andrzejkowy - 28 listopada 2015, godz. 19:00-2:00 Andrzejki tuż tuż dlatego jeżeli nie mają Państwo planów na ten dzień zachęcamy do spędzenia go na 'Magicznym Wieczorze Andrzejkowym' w Restauracji Willi Hueta, który odbędzie się 28 listopada 2015 roku w godzinach od 19:00 do 2:00....
 • Bal Sylwesterowy 2015/2016 w stylowych wnętrzach Hotelu Willi Hueta!

  Serdecznie zapraszamy na Bal Sylwesterowy 2015/2016 w stylowych wnętrzach Hotelu Willi Hueta! W programie wieczoru: - wykwintne menu w formie bufetu szwedzkiego ( w tym 0,5 l alkoholu na parę) - atrakcyjne konkursy i nagrody dla uczestników balu oraz wybór najlepiej tańczącej pary -...