Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Willa Hueta

Słowackiego, 25-365 Kielce
www.willahueta.pl

Skontaktuj się z obiektem

Beata Wach Manager Hotelu 882 0...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Willa Hueta

Prawie gotowa

Data aktualności: 10-05-2013

 • Prawie gotowa - Willa Hueta

  Kończą się prace renowacyjne budynku położonego na rogu ul. Słowackiego i Prostej. Prawdopodobnie już w czerwcu 2013 r. Willa Hueta przyjmie pierwszych gości.

   

   

   

   

   

   

  Na chwilę obecną prace budowlane zostały zakończone - pozostało jeszcze uporządkować otoczenie i uzupełnić wyposażenie wnętrz.

   

  W wybudowanym w 1908 r. budynku pojawią się: sala bankietowa, 22 miejsca noclegowe w pokojach i apartamentach, a także Restauracja Kuchnia.  Lokal, któremu szefował będzie Mirosław Jabłoński, ma serwować m.in. dania kuchni francuskiej. Ma być to nawiązaniem do posiadającego francuskie korzenie budowniczego i pierwszego właściciela willi – Władysława Hueta. Wiadomo też, że w podziemiach obiektu na gości czekać będzie wanna z jacuzzi.


Oferty specjalne

 • Wieczór Andrzejkowy w Willi Hueta

  Magiczny Wieczór Andrzejkowy - 28 listopada 2015, godz. 19:00-2:00 Andrzejki tuż tuż dlatego jeżeli nie mają Państwo planów na ten dzień zachęcamy do spędzenia go na 'Magicznym Wieczorze Andrzejkowym' w Restauracji Willi Hueta, który odbędzie się 28 listopada 2015 roku w godzinach od 19:00 do 2:00....
 • Bal Sylwesterowy 2015/2016 w stylowych wnętrzach Hotelu Willi Hueta!

  Serdecznie zapraszamy na Bal Sylwesterowy 2015/2016 w stylowych wnętrzach Hotelu Willi Hueta! W programie wieczoru: - wykwintne menu w formie bufetu szwedzkiego ( w tym 0,5 l alkoholu na parę) - atrakcyjne konkursy i nagrody dla uczestników balu oraz wybór najlepiej tańczącej pary -...