Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Willa Hueta

Słowackiego, 25-365 Kielce
www.willahueta.pl

Skontaktuj się z obiektem

Beata Wach Manager Hotelu 882 0...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Willa Hueta

Nowy hotel na konferencje w Kielcach już otwarty

Data aktualności: 26-06-2013

 • Nowy hotel na konferencje w Kielcach już otwarty - Willa Hueta
  W sobotę, 22 czerwca 2013 r., pierwszych gości przyjęła Willa Hueta w Kielcach. Odrestaurowany budynek mieści teraz hotel i restaurację. Wkrótce gotowa będzie również sala bankietowa.
   
   
   
   
   
   
  Właściciel obiektu stara się o nadanie hotelowi czterech gwiazdek, ale kategoryzacja nie została jeszcze przyznana. Na razie kielczanie mogli spróbować, serwowanych w  hotelowej restauracji, dań kuchni francuskiej. Pokoje również są już dostępne dla gości.
   
  Sala bankietowa, w której będzie można organizować spotkania biznesowe i konferencje nie została jeszcze oddana do użytku. Ma ona znajdować się w, sąsiadującym z zabytkowym budynkiem, pawilonie. Sala przeznaczona będzie na 120 osób.

Oferty specjalne

 • Wieczór Andrzejkowy w Willi Hueta

  Magiczny Wieczór Andrzejkowy - 28 listopada 2015, godz. 19:00-2:00 Andrzejki tuż tuż dlatego jeżeli nie mają Państwo planów na ten dzień zachęcamy do spędzenia go na 'Magicznym Wieczorze Andrzejkowym' w Restauracji Willi Hueta, który odbędzie się 28 listopada 2015 roku w godzinach od 19:00 do 2:00....
 • Bal Sylwesterowy 2015/2016 w stylowych wnętrzach Hotelu Willi Hueta!

  Serdecznie zapraszamy na Bal Sylwesterowy 2015/2016 w stylowych wnętrzach Hotelu Willi Hueta! W programie wieczoru: - wykwintne menu w formie bufetu szwedzkiego ( w tym 0,5 l alkoholu na parę) - atrakcyjne konkursy i nagrody dla uczestników balu oraz wybór najlepiej tańczącej pary -...