Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Brytyjska firma Quadriga ‘podgląda’ biznesmenów w hotelach

11.02.2010

Dojazd na konferencję to często długie, wyczerpujące godziny spędzone w podróży. Poza relaksującym SPA, z usług którego często korzystają biznesmeni po przybyciu do hotelu, rozrywką, którą pomaga im wyciszyć się i odstresować jest oglądanie filmów w zaciszu hotelowego pokoju.  

Quadriga przyjrzała się bliżej programom, które najczęściej są wybierane przez turystów biznesowych i okazało się, że bezdyskusyjnym liderem w dostarczaniu rozrwyki via TV są komedie i filmy animowane.

Według badań, w 2009 roku najczęściej oglądanym filmem przez europejskich biznesmenów okazała się bajka ukazująca perypetie gromadki przesympatycznych, dzikich zwierząt, które uciekły z nowojorskiego zoo – Madagaskar 2 (Madagascar Escape 2 Africa) . Inne tytuły, które uplasowały się w ścisłej czołówce to : Jestem na tak (Yes Man), Kac Veags (Hangover) oraz Jaja w Tropikach (Tropic Thunder).

 

Qaudriga monitoruje 200 000 hoteli w całej Europie, dzięki czemu stworzona została obiektywna lista filmów i albumów muzycznych zamawianych przez gości hotelowych.

Obok komedii, na liście znalazły się również filmy akcji takie jak: 007 Quantum of Solace (Quantum of Solace) czy Anioły i Demony (Angels & Demons).

 

 

Top 10  najczęściej oglądanych filmów

 

1.  Madagskar 2 (Madagascar Escape 2 Africa)
2.  007 Quantum of Solace (Quantum of Solace)
3.  Anioły I Demony (Angels & Demons)
4.  Jestem na tak (Yes Man)
5.  Piorun (Bolt)
6.  Kac Vegas (The Hangover)
7.  Jaja w tropikach (Tropic Thunder)
8.  Potwory kontra Obcy (Monsters Vs. Aliens)
9.  Kung Fu Panda (Kung Fu Panda)

10. Ślubne wojny (Bride Wars)

 

 

źródło: http://www.quadriga.com

 

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe; Restauracje Hotele konferencyjne Alternatywne Hotele konferencyjne; W budowie Ośrodki konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne