Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Meetings Week Poland już za tydzień!

meetings week poland 2016 expo xxi warszawa konferencje

07.03.2016

W przyszły poniedziałek, 14 marca na warszawskim Stadionie Narodowym rozpocznie się największe wydarzenie branżowe - Meetings Week Poland 2016. Czeka nas pięć dni wypełnionych wiedzą, networkingiem i atrakcjami. Rejestracja trwa!


Czwarta edycja Meetings Week Poland odbędzie się na warszawskim Stadionie Narodowym i potrwa pięć dni. W ich trakcie uczestnicy mogą brać udział w różnych wykładach, warsztatach i dyskusjach. Oto zarys programu wydarzenia.

 

 

14 marca 2016, poniedziałek


 

Tego dnia odbędzie się konferencja Poland – Meetings Destination, czyli coroczna impreza otwierająca cykl spotkań.  Pierwszy dzień należy do „The Warsaw Voice” i jego temat przewodni brzmi: „Przemysł spotkań w Polsce, czyli duży potencjał dla gospodarki.” Wystąpi m.in. Andrzej Jonas, naczelny TWV, a uczestnicy mogą liczyć na dyskusje panelowe na kilka tematów, np. Czy stolica potrzebuje centrum kongresowo-konferencyjnego, jak finansować inwestycje w lokalne produkty turystyczne i przemysł spotkań oraz jaki jest potencjał branży dla gospodarek lokalnych i krajowej.

 

 

15 marca 2016, wtorek


 

Drugi dzień wydarzenia poświęcony będzie na warsztat Stowarzyszenia Branży Eventowej pt.: „Pasja, emocje, siła: Jak przetrwać w świecie event managementu i skąd czerpać moc do działania.” Podczas dnia z SBE odbędzie się cykl spotkań z gośćmi, którzy na bazie swojego doświadczenia opowiedzą o tym, jak ich wewnętrzna moc stała się czynnikiem eventowego sukcesu. Uczestnicy wezmą także udział w warsztatach, które nauczą ich aj wykorzystywać codziennie 100 % swojego potencjału.

 

 

16 marca 2016, środa


 

Organizatorem trzeciego dnia Meetings Week Poland są SOIT i SITE Polska, a hasłem dnia będzie: Inspiration Booster - siła inspiracji w biznesie i rozwoju osobistym. Inspiracją dla stworzenia programu trzeciego dnia są słowa Marka Fishera: „Ludzie, którzy tracą czas czekając, aż zaistnieją najbardziej sprzyjające warunki, nigdy nic nie zdziałają. Najlepszy czas na działanie jest teraz!” W związku z tym przekonaniem organizatorzy zaproponowali kilka sesji, m.in. o zależności motywacji i sukcesu, o inspiracji w rozwoju osobistym i biznesie oraz o trendach w marketingu, sprzedaży B2B i social media B2B.

 

 

17 marca 2016, czwartek


 

Ten dzień należy do Poland Convention Bureu POT oraz SKKP. Znany jest program zaproponowany przez SKKP, a nosi on tytuł: „Dobre praktyki na rynku konferencji i eventów. Jak hotele powinny współpracować z organizatorami nadchodzących wydarzeń?” Zaplanowano prezentację pt: „Rynek hotelarski w Polsce a rynek konferencji i kongresów” oraz „Nowoczesny marketing. Wizualne aspekty promocji konferencji i eventów”, mikser biznesowy oraz trzy panele dyskusyjne dla różnych grup odbiorców.

 

 

18 marca 2016, piątek


 

Ostatni dzień Meetings Week Poland najbardziej obfituje w propozycje programowe. To MPI DAY, na który zaplanowano kilka odbywających się równolegle aktywności. W tym roku MPI Poland Spring Meeting w całości dedykowane będzie praktycznym aspektom organizacji imprez, a równolegle odbędzie się IMEX-MPI-MCI Future Leaders Forum, czyli międzynarodowa konferencja studencka wspierana merytorycznie przez MPI Poland. Tego dnia odbędzie się również Forum Obiektów – MPI z udziałem ekspertów hotelarstwa, Meeting Industry Speak-up, czyli część wydarzenia, podczas której każdy kto wcześniej się zgłosi może zabrać głos oraz MP Power Night, czyli gala finałowa konkursu MP Power Awards.

 

 

Aby wziąć udział w Meetings Week Poland należy zarejestrować się wypełniając formularz rejestracji. Udział w wydarzeniu jest płatny. Cały program znajduje się tutaj.

 

 

Meetings Week Poland organizowane jest przez: Stowarzyszenie Branży Eventowej, Stowarzyszenie „Konferencje i Kongresy w Polsce”, Międzynarodowe Stowarzyszenie Organizatorów Spotkań MPI Poland, Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel, Site Poland, Poland Convention Bureau POT, Szkołę Główną Turystyki i Rekreacji, magazyn „The Warsaw Voice”, oraz portal Meetingplanner.pl. Departament Turystyki Ministerstwa Sportu i Turystyki jest partnerem strategicznym całego wydarzenia.

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Ośrodki konferencyjne Centra kongresowe i targowe Ośrodki konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne