Konferencje.pl - tysi─ůce miejsc na konferencje. Zero k┼éopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zle─ç nam wybór idealnej sali konferencyjnej spo┼Ťród ponad 4000 hoteli, o┼Ťrodków, pa┼éaców, a tak┼╝e teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wy┼Ťlij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpo┼Ťrednio na swój adres e-mail.

Nowa publikacja ÔÇLeksykon przemys┼éu spotka┼äÔÇ Krzysztofa Celucha

Leksykon Przemysłu Spotkań Krzysztof Celuch

10.06.2015

Ponad tysi─ůc hase┼é terminologii bran┼╝owej i wiele informacji o polskich i mi─Ödzynarodowych stowarzyszeniach przemys┼éu spotka┼ä – to mo┼╝na znale┼║─ç w „Leksykonie przemys┼éu spotka┼ä” autorstwa Krzysztofa Celucha, którego premiera odby┼éa si─Ö 8 czerwca br.


Przemys┼é spotka┼ä, jak ka┼╝da bran┼╝a, ma swoj─ů terminologi─Ö. Jest ona jasna niestety tylko dla tych, którzy s─ů na bie┼╝─ůco i w temacie, a nawet i osobom z bran┼╝y czasami sprawia problem. Nieprzet┼éumaczalne terminy z obcych j─Özyków nie jest ┼éatwo wyja┼Ťni─ç. Dlatego Krzysztof Celuch, jako do┼Ťwiadczony przedstawiciel polskiej bran┼╝y spotka┼ä, postanowi┼é rozwia─ç w─ůtpliwo┼Ťci co do terminologii bran┼╝y konferencyjnej i stworzy─ç leksykon.

Publikacja to opracowanie branżowego języka w oparciu o słownictwo opisane przez Convention Industry Council. Celem autora jest ułatwienie komunikacji i pracy w sektorze spotkań oraz ukazanie, że branża eventowa w Polsce jest coraz bardziej profesjonalna.

Oprócz opracowanej terminologii w leksykonie zawieraj─ů si─Ö równie┼╝ definicje z obszaru programów wsparcia sprzeda┼╝y z wykorzystaniem incentive travel. T─Ö cz─Ö┼Ť─ç ksi─ů┼╝ki przygotowa┼éa agencja InDreams, specjalizuj─ůca si─Ö w realizacji takich programów, która jest te┼╝ partnerem publikacji.


„Leksykon przemys┼éu spotka┼ä” zosta┼é wydany w ramach Biblioteki Meeting Plannera i dost─Öpny jest dost─Öpny online od 8 czerwca br.

Poleć artykuł:
lista aktualno┼Ťci

Newsletter

RSS - Aktualno┼Ťci

W ka┼╝dy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artyku┼éy w Twojej skrzynce. B─ůd┼║ na bie┼╝─ůco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie O┼Ťrodki konferencyjne Centra kongresowe i targowe O┼Ťrodki konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne