Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Świat turystyki przyjedzie do Warszawy na TT Warsaw


25.06.2010

Przemysł turystyczny z całego świata będzie prezentować w Polsce swoje najciekawsze oferty podczas XVIII Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw 2010, które odbędą się w dniach 23-25 września 2010 r. w centrum targowym MT Polska przy ul. Marsa 56C.

 


Podczas targów przedstawiciele branży turystycznej z Polski i zagranicy będą także poszukiwać atrakcyjnych miejsc, które mogliby zaproponować turystom w swoich krajach.
Zapewni to wyjątkowe możliwości promocji polskich miast i regionów bezpośrednio wśród firm kształtujących ofertę turystyczną.

TT Warsaw 2010 będą też okazją dla polskich touroperatorów i agentów do nawiązania kontaktów handlowych z przedstawicielami branży turystycznej z Polski i całego świata, a także promocji swoich ofert wśród klientów indywidualnych odwiedzających targi w poszukiwaniu ciekawych miejsc wypoczynku.

Honorowy patronat nad tegoroczną edycją TT Warsaw objęli Minister Sportu i Turystyki, Adam Giersz, oraz Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy, Hanna Gronkiewicz-Waltz. Partnerami merytorycznymi targów są Polska Organizacja Turystyczna i Polska Izba Turystyki. TT Warsaw 2010 organizowane są we współpracy merytorycznej z Polską Agencją Rozwoju Turystyki, Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego oraz Warsaw Convention Bureau.

 - TT Warsaw to najważniejsze wydarzenie branży turystycznej w Polsce. Gromadzi największą liczbę krajów, które głównie prezentują się na stoiskach narodowych. Najbliższe tego typu spotkanie branży turystycznej odbywa się w Berlinie, choć oczywiście jest ono organizowane na jeszcze większą skalę. Fakt, że w zeszłym roku na otwarciu TT Warsaw gościliśmy nie tylko polskich ministrów i prezydentów miast, ale także blisko pięćdziesięciu ambasadorów innych państw, podkreśla wyjątkowość i ogromną wagę tego wydarzenia. Na świecie największe targi turystyczne obok swych funkcji handlowych i promocyjnych są także ważnym spotkaniem dyplomatycznym i taką właśnie rolę pełnią w Polsce TT Warsaw. Stanowi to doskonałą platformę dla promocji Polski oraz naszych miast i regionów wśród odbiorców zagranicznych i podnosi rangę Polski na turystycznej mapie świata - komentuje Agnieszka Huszczyńska, prezes zarządu spółki MT Targi, organizatora TT Warsaw.

Targi turystyczne TT Warsaw z roku na rok biją rekordy popularności wśród wystawców i zwiedzających. Ubiegłoroczną edycję odwiedziło ponad 18 tys. osób. Prezentowało się 450 wystawców z 60 krajów, w tym ponad 40 na stoiskach narodowych.

 - TT Warsaw właśnie dzięki swojej skali doskonale sprawdzają się jako miejsce spotkań i nawiązywania kontaktów handlowych pomiędzy przedstawicielami polskiej branży turystycznej – agentami, touroperatorami czy właścicielami baz noclegowych. Dają też możliwości bezpośredniego dotarcia z ofertą do indywidualnych klientów, którzy przez dwa dni goszczą na TT Warsaw w poszukiwaniu ciekawych ofert zimowych i sylwestrowych. Istotnym punktem tegorocznych targów będzie specjalny program dla organizatorów turystyki biznesowej i programów incentive travel, co stwarza dodatkową szansę nawiązania wartościowych kontaktów biznesowych z przedstawicielami tego atrakcyjnego segmentu rynku turystycznego. Po sukcesie ubiegłorocznej edycji zainteresowanie TT Warsaw 2010 wśród wystawców jest ogromne. Coraz większa grupa podmiotów polskich i zagranicznych po prostu nie wyobraża sobie działania w biznesie turystycznym w Polsce nie biorąc udziału w TT Warsaw, dzięki czemu nasze targi systematycznie się rozrastają - dodaje Agnieszka Huszczyńska.

TT Warsaw 2010 po raz kolejny będą odbywać się w nowoczesnym Centrum Targowo-Kongresowym przy ul. Marsa 56C w Warszawie, oddalonym zaledwie 9 km od Dworca Centralnego, 6 km od Dworca Zachodniego i 14 km od lotniska Okęcie. Centrum zapewnia 1500 miejsc parkingowych oraz stały postój taksówek. Do centrum można dojechać komunikacją miejską - w bezpośrednim sąsiedztwie kursuje 8 miejskich linii autobusowych z różnych miejsc Warszawy, a ze Śródmieścia i Dworca Wschodniego można też dojechać Pociągami Kolei Mazowieckich.
Podczas tegorocznej edycji TT Warsaw pierwszy dzień targów, 23 września, przeznaczony będzie wyłącznie dla przedstawicieli branży turystycznej z Polski i zagranicy, by zapewnić komfortowe warunki do rozmów biznesowych. Kolejne dwa dni, 24 i 25 września, będą już dostępne dla wszystkich zwiedzających, w tym dla klientów indywidualnych i szkół. Przedstawiciele branży, dzięki rejestracji on-line, jak co roku, będą mieli możliwość bezpłatnego uczestnictwa w TT Warsaw. Rejestracja ruszy 1 lipca br. na www.ttwarsaw.pl.

 

 

źródło: www.ttwarsaw.pl
 

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Ośrodki konferencyjne Centra kongresowe i targowe Ośrodki konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne