W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

3Guns Team

., . .
3gunsteam.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefon
Kategorie: Sporty lotnicze , Gry i zabawy , Sporty motorowe , Sporty lądowe

Atrakcje

Sporty motorowe

 • Jazda Terenowa - 3Guns Team

  Jazda Terenowa

  Celem szkolenia jest przeżycie przygody związanej ze sportami ekstremalnymi. Oferujemy jazdy terenowe w ekstremalnych warunkach, szkolimy w umiejętnościach prowadzenia samochodu, wychodzenia z poślizgów, radzenia sobie w trudnych okolicznościach drogowych i poza drogowych. Ułatwiamy pokonać własne słabości i osiągnąć zamierzone cele.

Gry i zabawy

 • Krav-Maga - 3Guns Team

  Krav-Maga

  Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z walką wręcz: KRAV-MAGA. Ten izraelski system walki wręcz i samoobrony opracowany w XX wieku w Czechosłowacji, przez Imi Lichtenfelda (ur. 1910 w Budapeszcie) wykorzystuje podstawowe odruchy obronne człowieka. Bazuje na różnych pchnięciach i uderzeniach w okolicach gardła, oczu, twarzy oraz system kopnięć w strefę krocza oraz w nogi. Cały czas ewaluuje i czerpie inspiracje z różnych sztuk walki.

 • Team Building - 3Guns Team

  Team Building

  Celem szkolenia jest nauczenie uczestników praktycznych metod budowania relacji w zespole, odporności na stres związany z wyzwaniami biznesowymi, współdziałania i podziału obowiązków. Oferujemy wyjazdy integracyjne łączące ze sobą przygodę i naukę umiejętności komunikacji i współdziałania w zespole.

Sporty lotnicze

 • Sporty Lotnicze - 3Guns Team

  Sporty Lotnicze

  Celem szkolenia jest przeżycie przygody związanej ze sportami ekstremalnymi. Oferujemy skoki spadochronowe, latanie na motolotniach pod okiem ekspertów. Ułatwiamy pokonać własne słabości i osiągnąć zamierzone cele.

Sporty lądowe

 • Strzelectwo - 3Guns Team

  Strzelectwo

  Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników szkolenia z różnymi rodzajami broni szkoleniowej stosowanej w strzelaniu dynamicznym w systemie ipsc/idpa/tsa, a w szczególności:

  • Pistolety bojowe centralnego zapłonu (Glock, Heckler Koch, Sig-Sauer)
  • Karabiny centralnego zapłonu (HK SL 8/G36, M-4/M16, AK/SL95, HUNTER/WORKS 11, G-3, STEYER AUG Z)
  • Powtarzalne strzelby gładkolufowe typu SEMI-AUTO i PUMP ACTION w kalibrach 12/76 (MOSSBERG, HATSAN, TIKKA BENELLI)
  • Karabiny centralnego zapłonu do strzelań długodystansowych (SAKO TRG-22, SWD)
  • Subkarabinki na amunicję 9 MM PA (BT-5/MP5, BT MP-9/TMP, BRS/PM-98)

  Każdy uczestnik szkolenia będzie miał możliwość praktycznego zapoznania się z obsługą broni oraz sprawdzenia swoich możliwości i umiejętności strzeleckich poprzez oddanie ok. 200 strzałów łącznie ze wszystkich rodzajów broni.