Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail..

Aktualności obiektów

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Aktualności branżowe

Marketingowy potencjał eventu – nie zmarnuj go!

Marketingowy potencjał eventu – nie zmarnuj go! Dorota Krasnodębska-Wnorowska

Eventów jest wiele, ale Twój event, żeby odnieść zamierzony skutek, musi być wyjątkowy. Pomocne jest w tym budowanie zaangażowania uczestników. Jak wykorzystać w pełni marketingowy potencjał eventu? Podpowiada specjalistka - Dorota Krasnodębska-Wnorowska.

Centrum kongresowe w Warszawie jest potrzebne, lecz… nie powstanie

Branża MICE orzekła: centrum kongresowe w Warszawie jest potrzebne! Tak mówią wyniki konsultacji branżowej przeprowadzonej przez Biuro Marketingu Miasta Urzędu m.st. Warszawy dla Warsaw Convention Bureau. Jednak jego powstanie jest bardzo wątpliwe.

Największa austriacka sieć hotelowa przekształcona w Vienna House

Od 1 lutego br. na rynku hotelarskim funkcjonuje nowa sieć. Vienna International Hotels & Resort przekształciła się w Vienna House i skupia indywidualne hotele konferencyjne czterech linii: andel’s, angelo, Vienna House oraz Vienna House Easy.

Znamy program Meetings Week Poland 2016!

Tegoroczna edycja jednego z największych i najważniejszych wydarzeń polskiej branży organizatorów spotkań Meetings Week Poland potrwa pięć dni, od 14 do 18 marca br. Sprawdź, jak się zarejestrować i co ciekawego zawiera program!

Muzyka w czasie eventów – dlaczego warto o nią zadbać?

Diabeł ponoć tkwi w szczegółach. W przypadku organizacji konferencji i eventów w tych szczegółach tkwi sukces. Muzyka to taki właśnie detal. Czy ma być tylko wypełniaczem, czy świadomym komunikatem? Jak nie zmarnować jej potencjału i stworzyć udany event?

Event – prawdziwa motywacja czy sfabrykowane morale?

Pierwsza edycja Forum Evential 2016 rozpoczęła się bardzo ciekawym wykładem Marty Baraniak-Wiśniewskiej, coacha i praktyka HR, na temat celu i roli eventów firmowych. Wszyscy, którzy nie byli na tej prelekcji mają teraz szansę zapoznać się z jej treścią!

Forum pełne wiedzy praktycznej, czyli co się działo podczas Evential 2016

Ponad 1000 uczestników, 86 stoisk, 97 firm i 9 godzin wykładów, paneli dyskusyjnych oraz networkingu – to w skrócie podsumowanie pierwszego Forum Evential, które odbyło się 14 stycznia w Centrum MT Polska. A co działo się dokładnie podczas Eventialu?

Events Solutions, czyli trzydniowe forum dla branży MICE w Warsaw Expo

Od 16 do 18 lutego br. w Centrum Targowo-Kongresowym Warsaw Expo odbędzie się pierwsze Forum Events Solutions. Podczas targów przedstawiciele branży MICE będą mieli okazję nawiązać nowe kontakty i zaczerpnąć inspiracji do organizacji konferencji.

przeglądaj wszystkie

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Alternatywne; Obiekty kultury Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe Hotele konferencyjne Hale widowiskowo-sportowe Hotele konferencyjne; W budowie
Bar catering, Catering plenerowy, Przerwy kawowe Uroczyste kolacje, Gadżety, Dekoracje kwiatowe Organizacja konferencji, Organizacja wyjazdów incentive Bar catering, Catering plenerowy, Przerwy kawowe
Bar catering, Catering plenerowy, Przerwy kawowe Uroczyste kolacje, Gadżety, Dekoracje kwiatowe Organizacja konferencji, Organizacja wyjazdów incentive Bar catering, Catering plenerowy, Przerwy kawowe