Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 3500 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Aktualności obiektów

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Aktualności branżowe

Marriott po najnowszej inwestycji największą siecią hoteli na świecie!

marriott starwood konferencje warszawa

Jak to możliwe? Marriott International za 12,2 mld dolarów kupi korporację hotelową Starwood Hotels & Resorts Inc. Firma jest właścicielem m.in. marki Sheraton.

Jak przygotować idealny przetarg na event? Rozpoczął się cykl debat SAR

Jak najlepsze praktyki i standardy na linii klient-agencja to priorytet według Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR. Dlatego powstał cykl debat, który rozpoczął się w ramach konferencji MP Power Day oraz PROCON/POLZAK 2015.

Sukces drugiej edycji konferencji Event Biznes w warszawskim EXPO XXI

Ponad 200 osób wzięło udział w drugiej edycji konferencji Event Biznes, która odbyła się 27 października br. w EXPO XXI w Warszawie. Organizatorzy - Stowarzyszenie Branży Eventowej – uznają wydarzenie za zakończone z sukcesem.

Polska na ICCA w Buenos Aires. Relacja z kongresu

Pierwsze cztery dni listopada br. Krzysztof Celuch i Katarzyna Cioch z Warsaw Convention Bureau WOT oraz Anna Górska z EXPO XXI Warszawa spędzili w Buenos Aires reprezentując nasz kraj na 54. Kongresie i Walnym Zgromadzeniu Członków ICCA.

Polska prezentowana przez PCB POT na targach branży spotkań IBTM 2015

Poland Convention Bureau Polskiej Organizacji Turystycznej po raz kolejny zorganizuje polskie stanowisko na międzynarodowych targach IBTM w Barcelonie, które odbędą się w dniach 17 – 19 listopada br.

Pomóż stworzyć nowy Program Ambasadorów Kongresów Polskich

Do 30 listopada 2015 r. Stowarzyszenie „Konferencje i Kongresy w Polsce” oraz Polska Organizacja Turystyczna czekają na Wasze opinie i sugestie odnośnie Programu Ambasadorów Polskich na lata 2016-2020.

Property Forum 2015 o polskim rynku MICE, opłacalności eventów i ich przyszłości

Podczas V edycji konferencji Property Forum 2015, która odbyła się w warszawskim Sheratonie w dniach 28-29 września miał miejsce panel pt. „Hotele: Dobry event wszystkim się opłaca – rynek MICE w Polsce”, który wywołał szczególne zainteresowanie.

Connections Meetings dostępne dla polskiej branży spotkań

Connections Meetings to nowa formuła spotkań przedstawicieli branży MICE z całego świata. Spotkania oparte są na Meeting Design i Human to Human, a zatem są to spotkania kameralne i dedykowane, skierowane do wyselekcjonowanych przedstawicieli kadr kierown

przeglądaj wszystkie

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne; Restauracje; Wille, dworki, pałace
Eventy cykliczne, Imprezy wigilijne Eventy cykliczne Atrakcje - przerywniki, Imprezy wigilijne Muzycy, Imprezy wigilijne, Jazz Atrakcje - przerywniki, Pozostałe/Inne, Baseny / Pływalnie
Uroczyste kolacje, Gadżety, Dekoracje kwiatowe Organizacja konferencji, Organizacja wyjazdów incentive Bar catering, Catering plenerowy, Przerwy kawowe Ekrany, Multimedia, Nagłośnienie Multimedia, Wynajem sprzętu biurowego, Komputery i Internet