Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Aktualności obiektów

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Aktualności branżowe

Jak znaleźć idealny obiekt na event? Poznaj 6 sposobów

Jak znaleźć idealny obiekt na event KonferencjePL

Organizujesz event i jesteś w kropce. Znasz wymagania zleceniodawcy i wiesz, że sukces imprezy zależy też od wyboru obiektu. Tylko jak znaleźć najlepsze miejsce? Podpowiadamy 6 prostych i sprawdzonych sposobów!

Jak będą wyglądać sale konferencyjne przyszłości?

Międzynarodowa organizacja branżowa IACC zafundowała sobie podróż w czasie. Jej celem było dowiedzieć się, jak za kilka lat będą wyglądać sale konferencyjne i w kierunku jakich trendów skierują swoje kroki organizatorzy spotkań. Oto relacja z podróży!

Nie bądź w tyle! 13 powodów, by uczestniczyć w konferencjach

"Konferencja? Strata czasu! Ciągle te same twarze, poza tym czego nowego mogę się dowiedzieć?" Jeśli myślisz w ten sposób, to pozwól, że wyprowadzimy Cię z błędu. Oto 13 dowodów, na to, że korzyści z udziału w konferencjach są bezcenne!

7 trendów w branży spotkań według Benchmark Resorts & Hotels

Ponoć naśladownictwo to najwyższa forma uznania. Zobaczcie jakie trendy w branży MICE widzą specjaliści z nietypowej, amerykańskiej grupy obiektów Benchmark i zainspirujcie się. Oni naprawdę trzymają rękę na pulsie i znają się na rzeczy!

Zarejestruj się już dziś i weź udział w 7. Konferencji Inwestycji Hotelowych

Zbliża się siódma edycja Konferencji Inwestycji Hotelowych, która odbędzie się 12 maja br. na Stadionie Narodowym w Warszawie. Uczestnicy wydarzenia liczyć mogą m.in. na dyskusję wokół segmentu MICE. Obecność branżowych ekspertów gwarantowana!

Emocje, empatia i zielony długopis, czyli prawdziwa motywacja w 7 krokach

Wiosną w naszej branży wszyscy pracują jak mrówki. Kreatywność i motywacja sięgają zenitu. Czy można być jednak zmotywowanym non stop? Jaki jest klucz do mentalnego dopingu, skutecznej motywacji i... dobrego zarządzania sobą? Sprawdźcie!

Jak przygotować dobry scenariusz eventu?

Event to wyjątkowe wydarzenie i niepowtarzalne doświadczenia. Jednak zanim słowo stanie się ciałem i pomysł zmieni się w imprezę, trzeba ją dokładnie zaplanować. Do tego niezbędny jest scenariusz eventu. Jak go przygotować? Wyjaśnia Agnieszka Muszyńska.

Zatrudnij młodych zdolnych podczas pierwszych Targów Pracy AWF

AWF w Warszawie organizuje 22 kwietnia 2016 po raz pierwszy targi pracy. Specjaliści z branży spotkań będą mogli znaleźć tam (bez opłat!) młody, zdolny narybek, gotowy do pracy i profesjonalnie przeszkolony – m.in. studentów turystyki i rekreacji.

przeglądaj wszystkie

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe; Restauracje Hotele konferencyjne; W budowie Hale widowiskowo-sportowe Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne