Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Aktualności obiektów

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Aktualności branżowe

Emocje, empatia i zielony długopis, czyli prawdziwa motywacja w 7 krokach

Emocje, empatia i zielony długopis, czyli prawdziwa motywacja w 7 krokach Konferencje.pl

Wiosną w naszej branży wszyscy pracują jak mrówki. Kreatywność i motywacja sięgają zenitu. Czy można być jednak zmotywowanym non stop? Jaki jest klucz do mentalnego dopingu, skutecznej motywacji i... dobrego zarządzania sobą? Sprawdźcie!

Jak przygotować dobry scenariusz eventu?

Event to wyjątkowe wydarzenie i niepowtarzalne doświadczenia. Jednak zanim słowo stanie się ciałem i pomysł zmieni się w imprezę, trzeba ją dokładnie zaplanować. Do tego niezbędny jest scenariusz eventu. Jak go przygotować? Wyjaśnia Agnieszka Muszyńska.

Zatrudnij młodych zdolnych podczas pierwszych Targów Pracy AWF

AWF w Warszawie organizuje 22 kwietnia 2016 po raz pierwszy targi pracy. Specjaliści z branży spotkań będą mogli znaleźć tam (bez opłat!) młody, zdolny narybek, gotowy do pracy i profesjonalnie przeszkolony – m.in. studentów turystyki i rekreacji.

Branża eventowa ma swój Kodeks Dobrych Praktyk

Co zrobić, gdy skradziono Twój pomysł na event? Jak się zachować, kiedy Twój klient opóźnia płatności? Branża eventowa przemówiła w tych sprawach jednym głosem - odpowiedzią jest Kodeks Dobrych Praktyk, przygotowany przez Stowarzyszenie Branży Eventowej.

Ściągnij tłumy na swój event! Czyli jak budować zasięg medialny

Chcesz, by o Twoim evencie było głośno? Zastanawiasz się jak trafić do odpowiedniej grupy odbiorców i jakich narzędzi użyć? Może modne social media? Co wybrać? Na te i wiele innych pytań odpowiada Paweł Bylicki, współwłaściciel agencji Public Dialog.

Warszawa wizytówką Polski na targach IMEX 2016 we Frankfurcie

Polska, jak co roku, będzie obecna na jednych z największych w Europie targów przemysłu spotkań IMEX we Frankfurcie. Tradycyjnie już promowane będzie najważniejsze pod kątem biznesowym polskie miasto – Warszawa.

Szykujcie się na nową edycję Forum Branży Eventowej Evential 2017

Pierwsze Forum Evential okazało się sukcesem. Ciekawe wystąpienia ekspertów i panele dyskusyjne zgromadziły pełną salę słuchaczy. Organizatorzy już teraz zapraszają na kolejną edycję Evential 2017. Nasz serwis ma przyjemność patronować temu wydarzeniu.

6 powodów, dla których warto stawiać na rynek konferencyjny

Zarządzasz hotelem z salami konferencyjnymi? Narzekasz na to, że stoją niewykorzystane, a trawa jest zawsze zieleńsza u sąsiada? Przekonamy Cię, że rynek konferencyjny ma olbrzymi potencjał. Poznaj 6 powodów, by stawiać na konferencje!

przeglądaj wszystkie

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne; W budowie Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Alternatywne; Hotele konferencyjne; Restauracje Centra kongresowe i targowe; Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne