Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.
ALBERT PRODUCTION Tomasz Alber , Maciej Trzciński Sp.j.

ALBERT PRODUCTION Tomasz Alber , Maciej Trzciński Sp.j.

Motorowa 1/81, 04-035 Warszawa
www.albert-art.pl

Dane kontaktowe

Tomasz Alber właściciel 60148...... Pokaż telefony

Atrakcje

 • Grzegorz Halama - ALBERT PRODUCTION Tomasz Alber , Maciej Trzciński Sp.j.

  Występy i pokazy

 • Olaf Lubaszenko - ALBERT PRODUCTION Tomasz Alber , Maciej Trzciński Sp.j.

  Gwiazdy / Celebryci

  OLAF LUBASZENKO, dyplomowany aktor filmowy i teatralny, reżyser kultowych już filmów takich jak: "Sztos", "Chłopaki nie płaczą", "Poranek kojota" i "E=mc2", a także konferansjer z zamiłowania.

  Urodził się 6 grudnia 1968 roku we Wrocławiu. Studiował socjologię na Uniwersytecie Warszawskim oraz teologię w Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej. Już jako czternastolatek zadebiutował na szklanym ekranie i nie rozstaje się z nim do dziś. Rezultat: jest jednym z najbardziej znanych i lubianych polskich aktorów. Wystąpił w ponad pięćdziesięciu produkcjach m.in "Psy", "Kroll", "Demony wojny według Goi" czy "Zabić Sekala".

  Ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród m.in za najlepszego aktora, najlepszą rolę męską. Zapewne dzięki swobodzie nawiązywania kontaktów, jego ciętym, ale wywarzonym dowcipom zyskał uznanie publiczności zdobywając szereg nagród.