W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Art Group SAO - Sztuka Awangarda Ogień

Art Group SAO - Sztuka Awangarda Ogień

., . Kraków
sao.art.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefon
Kategorie: Występy i pokazy
 • Atrakcje

Atrakcje

Występy i pokazy

 • Body paint ozdabianie ciała - Art Group SAO - Sztuka Awangarda Ogień

  Body paint ozdabianie ciała

  Bodypainting-Sztuka malowania ciała to coraz popularniejsza forma artystycznego wyrazu.
  Połączenie piękna ludzkiego ciała, które staje się żywym dziełem sztuki i talentu malarskiego wizażystki. Symbioza twórca- tworzywo pozwoli w niecodzienny sposób urozmaicić eventy, imprezy firmowe, kampanie reklamowe… Bodypainting i odpowiednia stylizacja na pewno uatrakcyjnią każdą z takich imprez i na długo utkwi ona w pamięci wszystkich gości. Malowanie ciała to obecnie cieszący się uznaniemi dużą popularnością trend dlatego proponujemy efektowny pokaz wystylizowanych modeli albo zabawę w malowanie z udziałem gości. Rozstawiamy stoisko, używamy profesjonalnych farb z atestem, jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie tematyczne , choć zapewniamy oryginalność i pokaz na wysokim poziomie. Do wyboru jest pokaz facepainting, bodypaintingu dziennego, bodypaintingu uv, bodypaintingu stylizowanego, malowanie gości. Opcjonalnie do wyboru bodypainting całego ciała, bądź od pasa w górę. Czas takiego pokazu to ok 2-3godziny.

 • Tancerki w bodypaintingu - Art Group SAO - Sztuka Awangarda Ogień

  Tancerki w bodypaintingu

  Bodypainting i ozdabianie ciała 2 tancerki (lub więcej) w profesjonalnym makijażu jest opcja makijażu dziennego ( sao.art.pl/bodypainting  ) jak i makijażu nocnego widocznego jedynie w świetle UV ( sao.art.pl/lightshow  ) Tancerki będą pomalowane od pasa w górę i ubrane w finezyjne spódnice. Tańczyć będą do bębnów i muzyki orientalnej. W pokazie mogą pojawić się elementy fireshow takie jak: taniec z płonącymi wachlarzami i pazurami.

 • Taniec z Ogniem Fireshow - Art Group SAO - Sztuka Awangarda Ogień

  Taniec z Ogniem Fireshow

  Fireshow SAO
  4 tancerzy poi, liny, kije, wachlarze, iskry, elementy tańca i żonglerki, plucie ogniem podpalanie ziemi, elementy pirotechniczne, muzyka cd lub na żywo (bębniarze), zależne od warunków atmosferycznych-show niemożliwe w deszczu , możliwy fireshow w bodypaintingu