W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

As Belezas do Brasil

As Belezas do Brasil

Lencewicza 4/41, 01-493 Warszawa
www.asbelezas.iportfolio.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefon
Kategorie: Gwiazdy / Celebryci , Występy i pokazy , Imprezy tematyczne

Opis

Wieczór z Belezami to wyprawa w beztroski świat Brazylii. Egzotyczne tancerki nie tylko pokażą radosne tańce latino, ale wciągną też do zabawy gości. Na parkiecie razem przećwiczą proste, ale efektowne kroki. Kulminacyjny punkt  to energetyczna samba, która porwie każdego do zabawy. Dziewczyny występują w oryginalnych strojach sprowadzanych z Brazylii. Szkoliły się u wybitnych mistrzów,  jak Carlinhos de Jesus z Rio De Janeiro i Xandy Liberato z Walencji.  Jakość tańca i choreografie Belezów nie mają sobie równych w tej części Europy.  Belezy uświetniały eliminacje do Eurowizji 2011, rozgrzewały publiczność podczas meczu „Politycy kontra Artyści TVN” i rozkręciły 15-lecie Telewizji Polsat.  Zespół jest regularnie zapraszany do programów „Dzień Dobry TVN”, „Kawa czy herbata?” i „Pytanie na śniadanie”. Wieczór z Belezami to gwarancja beztroskiej zabawy. Świadczą o tym załączone referencje naszych klientów.


Repertuar:


- Samba

- Salsa

- Dancehall

- Hula/Karaiby

- Taniec brzucha

- Świąteczna samba


Kompleksowa organizacja występów:


- DJ lub muzyka na żywo

- Capoeira

- Nagłośnienie

- Oświetlenie

- Dekoracje

- Confetti Show

- Fajerwerki

- Catering brazylijski


Zapraszamy do współpracy!

Atrakcje

Gwiazdy / Celebryci

  • Samba! As Belezas - As Belezas do Brasil

    Samba! As Belezas

    Wieczór z Belezami to wyprawa w beztroski świat Brazylii. Egzotyczne tancerki nie tylko pokażą radosne tańce latino, ale wciągną też do zabawy gości. Na parkiecie razem przećwiczą proste, ale efektowne kroki. Kulminacyjny punkt to energetyczna samba, która porwie każdego do zabawy. Dziewczyny występują w oryginalnych strojach sprowadzanych z Brazylii. Szkoliły się u wybitnych mistrzów, jak Carlinhos de Jesus z Rio De Janeiro i Xandy Liberato z Walencji. Jakość tańca i choreografie Belezów nie mają sobie równych w tej części Europy. Belezy uświetniały eliminacje do Eurowizji 2011, rozgrzewały publiczność podczas meczu „Politycy kontra Artyści TVN” i rozkręciły 15-lecie Telewizji Polsat. Zespół jest regularnie zapraszany do programów „Dzień Dobry TVN”, „Kawa czy herbata?” i „Pytanie na śniadanie”. Wieczór z Belezami to gwarancja beztroskiej zabawy. Świadczą o tym załączone referencje naszych klientów.