W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

biuro podróży Discover Silesia

Region: Dolny Śląsk
ul. Bukowiec, ul. Robotnicza 9
58-533 Mysłakowice
woj. dolnośląskie
Kontakt:
telefon:50 221 28 82

e-mail:
Widok

Discover Silesia to autorskie biuro podróży specjalizujące się w organizowaniu programów pobytu i wycieczek kulturalno - krajoznawczo - edukacyjnych na Dolnym Śląsku. Nasza oferta oparta jest wyłącznie o atrakcje Dolnego Śląska - pod względem historycznym najbogatszego i najbardziej tajemniczego regionu Polski.

Oferujemy organizację pobytów i przyjazdów na Dolny Śląsk, zakwaterowanie w atrakcyjnych miejscach, indywidualne programy wycieczek pieszych i autokarowych. Oprócz tradycyjnego zwiedzania oferujemy również nocne spacery po obiektach zabytkowych, gry i zabawy terenowe oparte o tradycje i historię miast Dolnego Śląska, wieczory i warsztaty regionalne, geocaching oraz degustacje lokalnych produktów w tym również alkoholi :).

Nasza oferta jest doskonałym uzupełnieniem pobytów uczestników konferencji i wyjazdów firmowych szukających regionalnych atrakcji urozmaicających spotkania biznesowe oraz nietuzinkowych sposobów na gry i zabawy integracyjne.

Naszą ofertę wyróżniają także ludzie, którzy ją tworzą. Współpracujemy z licencjonowanymi Przewodnikami i Pilotami Wycieczek ze Stowarzyszenia Gildia Przewodników Sudeckich. Są to doskonale przygotowani przewodnicy i pasjonaci regionu, którzy w elastyczny, dostosowany do grupy sposób, prowadzą wycieczki,  oprowadzając w strojach historycznych. Obsługujemy turystów indywidualnych, grupy zorganizowane oraz grupy biznesowe w języku polskim, niemieckim angielskim oraz rosyjskim.

Dzięki naszym bliskim kontaktom z właścicielami odwiedzanych miejsc, uczestnicy naszych wycieczek mogą doświadczyć i zobaczyć więcej niż przeciętny turysta.

Odkrywaj z nami Dolny Śląsk!!!