W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

CN Group Sp. z o.o.

CN Group Sp. z o.o.

Krakowskie Przedmieście 13, 00-071 Warszawa
www.fabrykaadrenaliny.com.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefon
Kategorie: Sporty motorowe

Atrakcje

Sporty motorowe

  • Rajdy Off-Road / Trial - CN Group Sp. z o.o.

    Rajdy Off-Road / Trial

    Przygotowane przez nas trasy z powodzeniem mogą stać się odcinkami specjalnymi rajdów terenowych. Każdy z uczestników będzie osobiście zasiadał za kierownicą samochodu, aby zobaczyć prawdziwy świat off-roadu oczami kierowcy rajdu przeprawowego lub trialu. To jedyna i niepowtarzalna okazja, aby stać się zawodnikiem wielkiej off-roadowej imprezy, która nie ma nic wspólnego z piknikowym wyjazdem terenówką czy pojazdem SUV. Uczestnicy poznają tajniki sztuki jazdy w terenie, które pozwalają załodze wybrnąć z nie lada opresji. Nad bezpieczeństwem każdej załogi czuwać będą nasi instruktorzy. Są to ludzie biorący udział w profesjonalnych i amatorskich rajdach typu off-road. Uczestnicy będą mieli okazje uczyć się od najlepszych. Jazda w trudnym terenie to doskonała forma integracji. Przeprawa wymaga współdziałania całego zespołu. Jedna osoba zasiądzie za kierownicą, w tym czasie inna z zewnątrz auta będzie ją nawigować, gdy inni uczestnicy będą próbować wypchnąć auto z błotnej kałuży.

    Organizujemy wyprawy o różnym stopniu trudności.

    Teren i zadania dobieramy indywidualnie do klienta. Wyjazdy Off Road mogą być jednodniowe jak również kilku dniowe wyprawy. Doskonałą propozycją mogą być tu wyprawy na Ukrainę (3-4 dni) lub jednodniowe wyjazdy w okolica Krakowa czy Łodzi. W tych drugich bazą noclegową mogą być hotele o wysokim standardzie, a wieczór uczestnicy spędzają odwiedzając kluby i dyskoteki.