W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

EVERAL Imprezy integracyjne, organizacja konferencji, wynajem atrakcji.

EVERAL Imprezy integracyjne, organizacja konferencji, wynajem atrakcji.

Kościeliska 8, 03-614 Warszawa
www.everal.pl

Dane kontaktowe

Piotr Dutkiewicz wlasciciel 60001...... Pokaż telefony
Kategorie: Gry i zabawy , Sporty na wysokości , Sporty lądowe , Sporty zimowe , Sporty motorowe , Sporty wodne , Sporty lotnicze , Imprezy tematyczne , Organizacja spotkań , Pracownicy i freelancerzy , Wynajem
 • Opis
 • Usługi
 • Atrakcje

Opis

Firma zajmuje się organizacją imprez integracyjnych, szkoleń, konferencji, spotkań oraz pikników, wieczorów tematycznych i innych wydarzeń związanych z bezpośrednim życiem firm. W naszej ofercie znajdą Państwo propozycję kompleksowej organizacji wydarzeń, a także atrakcje indoor, outdoor, programy integracyjne oraz ofertę wynajmu poszczególnych atrakcji. EVERAL to nie agencja – EVERAL to bezpośredni wykonawca.

Do naszych ulubionych atrakcji i programów outdoor należą:.
- Agent Stefan
- Wiejskie hulanki
- Super Pojazd
- Trikee play
- Leśna przygoda
- EXmoto
- Poszukiwacze zaginionej skrzyni
- Tropimy wołowinkę
- Tropem Pana samochodzika

Do naszych ulubionych atrakcji i programów indoor należą:.
- warsztat chodzenia po ogniu
- warsztat hipnozy
- szkoła baloniarska
- spotkanie z krupierem
- Mini Play Back Show
- Wieczór teleturnieju
- Spotkanie na Dzikim Zachodzie
- Powrót do PRL
- Biesiada u Szlachcica
- Noc na Hawajach
- W kręgu tajemnic

Wynajem Proponujemy Państwu wynajem szeregu atrakcji z naszej oferty, a w szczególności strzelnic, pojazdów, dmuchańców, stołów kasynowych. Serdecznie zapraszamy do współpracy. Na hasło konferencje.pl - rabat 5%

Usługi

Organizacja spotkań

 • Akademia wina - degustacja i szkolenie - EVERAL Imprezy integracyjne, organizacja konferencji, wynajem atrakcji.

  Akademia wina - degustacja i szkolenie

  Z olbrzymią przyjemnością zapraszamy Państwa do tajemniczego świata win. Świata do tej pory zamkniętego, którego tajemnice skrywane były przez wieki przez producentów oraz smakoszy tego szlachetnego trunku. Zapraszamy Państwa na wyjątkowe spotkanie z doskonałym kiperem, który zaprezentuje Państwu niecodzienny program podczas warsztatów winiarskich. Nasz program to degustacja minimum 10 gatunków win świata, a także perełka wieczoru – wino w wieku około 30 lat.

 • Blues Brothers - EVERAL Imprezy integracyjne, organizacja konferencji, wynajem atrakcji.

  Blues Brothers

  Zadaniem uczestników spotkania, będzie wcielić się w uczestników filmu, tak by na sam koniec zajęć osiągnąć cel: zdobyć 5000 $ w czasie krótszym niż 1 dzień. Zgodnie z założeniami filmu, oraz by podnieść adrenalinę podczas imprezy, uczestnicy spotkania napotkają na swej drodze szereg przeszkód, które to będą utrudnieniem, w drodze do upragnionego celu.

 • Brzuchomówca

  Niecodzienne show przeprowadzane na scenie przez jednego z najlepszych polskich brzuchomówców. Posiada on niezwykłą umiejętność mówienia z zamkniętymi ustami, umiejętność rozmowy z publicznością z pomocą pacynki, która wypowiada często skandaliczne opinie i formułuje niecodzienne tezy. Nasz brzuchomówca to wyjątkowo skandaliczna osoba, pełna temperamentu i wigoru

 • Chodzenie po ogniu - EVERAL Imprezy integracyjne, organizacja konferencji, wynajem atrakcji.

  Chodzenie po ogniu

  Rytuał chodzenia po ogniu ma długą, znikającą w mrokach dziejów historię. Praktykowały go różne kultury i narodowości, niezależnie od kontynentu czy koloru skóry – Buszmeni na pustyni Kalahari, Indonezyjczycy na wyspie Bali czy Indie…

 • Christmas Party - EVERAL Imprezy integracyjne, organizacja konferencji, wynajem atrakcji.

  Christmas Party

  W naszej ofercie znajdą Państwo propozycję organizacji spotkań okolicznościowych takich jak Christmas Party, firmowe bale i gale oraz inne. Te wyjątkowe spotkania ubarwimy nietuzinkowymi scenariuszami, wyjątkową muzyką i doskonałym cateringiem.

 • Gongi - EVERAL Imprezy integracyjne, organizacja konferencji, wynajem atrakcji.

  Gongi

  Gong wytwarza najsilniej rezonujące dźwięki spośród wszystkich instrumentów. Podczas seansu wibracje można odczuć w całym ciele. Wybrzmiewające dźwięki nakładając się na siebie tworząc wokół nas gęstniejące pole dźwiękowe nazywane „otoczką dźwiękową” (które zostaje całkowicie wypełnione rezonansem). W trakcie „kąpieli” w dźwiękach gongu organizm wchodzi w rezonans z wibracjami z bardzo szerokiego spektrum dźwięków. Ciało dotknięte przez fale dźwięku o niskich częstotliwościach powoli zaczyna nimi nasiąkać. W efekcie ciało rozluźnia się i zaczyna się subtelny proces regeneracji całego organizmu.

 • Gry scenariuszowe - EVERAL Imprezy integracyjne, organizacja konferencji, wynajem atrakcji.

  Gry scenariuszowe

  Poszukiwacze zaginionej skrzyni, Agent Stefan, Leśna przygoda, Podchody w ciemnościach, Wodna przygoda, Regaty, Spływy, EX Moto i Turnieje Tematyczne to tylko wybrane pozycje ze scenariuszowych propozycji firmy EVERAL. Podczas tego typu spotkań biorą Państwu aktywny udział w grze stając się bezpośrednim bohaterem wydarzeń. W scenariuszu gry zakładane są jedynie pewne wydarzenia – ostateczny model spotkania formują sami uczestnicy.

 • Hipnoza Show - EVERAL Imprezy integracyjne, organizacja konferencji, wynajem atrakcji.

  Hipnoza Show

  To niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju program rozrywkowy z ogniem, szkłem i konkursem na najlepsze medium, gwarantujący wiele mocnych i niezapomnianych wrażeń. Najbardziej zabawne i spektakularne eksperymenty z hipnozą prezentuje jedyny w Polsce wykonawca tego typu przedstawień - estradowy hipnotyzer.

 • Imprezy integracyjne - EVERAL Imprezy integracyjne, organizacja konferencji, wynajem atrakcji.

  Imprezy integracyjne

  EVERAL - kompleksowa organizacja eventów. Wynajem atrakcji. Profesjonalne podejście i pełne bezpieczeństwo.

 • Mini Play Back Show - EVERAL Imprezy integracyjne, organizacja konferencji, wynajem atrakcji.

  Mini Play Back Show

  Mini Play Back Show to wyjątkowa propozycja na uatrakcyjnienie wieczoru firmowego występem artystycznym w wykonaniu samych gości. Mini Play Back Show to program pełen nieoczekiwanych zwrotów akcji, to program w którym każdy może zostać Gwiazdą sceny.

 • Pikniki tematyczne - EVERAL Imprezy integracyjne, organizacja konferencji, wynajem atrakcji.

  Pikniki tematyczne

  W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo wiele pikników tematycznych. Atrakcje, stylizacja obsługi to tylko wybrane elementy charakterystyczne dla tego typu imprez. Szczególnie polecamy: Piknik Country, Piknik Kosmiczny, Piknik Piłkarski i Parodię Olimpiady. Pikniki to doskonała forma integracji na spotkaniach firmowych dla większej ilości osób.

 • Shisha night - EVERAL Imprezy integracyjne, organizacja konferencji, wynajem atrakcji.

  Shisha night

  Palenie fajki jest tradycją ginącą w mrokach dziejów. Na specjalnie przygotowanym stanowisku Goście będą mieli szansę zasmakować prawdziwie bliskowschodniej przyjemności! „Puszczanie dymka” w kulturze wschodniej towarzyszy rozmowie lub spotkaniom, traktowane jest jako przyjemność smakowa lub po prostu pomaga w kontemplacji przepływającego czasu.

 • Warsztaty filmowe - EVERAL Imprezy integracyjne, organizacja konferencji, wynajem atrakcji.

  Warsztaty filmowe

  Warsztaty filmowe to wyjątkowe wydarzenie przeznaczone dla grup, które mają ochotę na inną koncepcję spotkania integracyjnego. Podczas organizacji warsztatów uczestnicy dowiedzą się podstawowych informacji związanych z pracą filmowca, poznają techniki pracy operatorów i oświetleniowca. Warsztaty filmowe to wyjątkowe wydarzenie podczas którego każdy otrzyma rolę i będzie miał do wykonania bardzo ważne zadanie, bez którego całość projektu nie będzie miała szansy zaistnieć.

 • warsztaty fotograficzne - EVERAL Imprezy integracyjne, organizacja konferencji, wynajem atrakcji.

  warsztaty fotograficzne

  Warsztaty fotograficzne to wyjątkowe połączenie team buildingu, kreatywości i poczucia estetyki. Warsztaty podzielimy na dwie części, w teoretycznej przedstawimy Wam najważniejsze elementy pracy aparatu i robienia zdjęć. Następnie przejdziemy do praktycznej obsługi aparatu, w które wpleciemy w zadania integracyjne.

   

 • Warsztaty malarskie

  Goście zmierzą się z materiałem o rozmiarze 200/400cm. Na początku zabawy uczestnicy wprowadzeni zostają w temat pracy przez artystę plastyka prowadzącego warsztaty. Wprowadzenie ubarwione jest projekcją multimedialną.

 • Warsztaty tańca - EVERAL Imprezy integracyjne, organizacja konferencji, wynajem atrakcji.

  Warsztaty tańca

  Cha-cha, paso-doble, tango, a może rumba? Odkryj w sobie dusze tancerza i daj się ponieść rytmom muzyki! Razem z nami zostaniesz gwiazdą i zabłyśniesz na parkiecie! Uczestnicy pod czujnym okiem instruktora tańca przez ściśle określony czas będą doskonalić swe umiejętności taneczne w wylosowanych rytmach (rumba, tango, fokstrot, quickstep, cha-cha, paso-doble itp.)

 • Warsztat baloniarski - budowa balonów - EVERAL Imprezy integracyjne, organizacja konferencji, wynajem atrakcji.

  Warsztat baloniarski - budowa balonów

  Budowa balonów – specjalna konstrukcja, która dzięki ogrzanemu powietrzu uniesie się w powietrze. Z pomocą podstawowych elementów i instruktorów każda Drużyna będzie miała szansę poczuć się jak bracia Montgolfier.

 • Wesoła Olimpiada - EVERAL Imprezy integracyjne, organizacja konferencji, wynajem atrakcji.

  Wesoła Olimpiada

  Program integracyjny o charakterze Wesołej Firmowej Olimpiady Integracyjnej to spotkanie z najbardziej popularnymi grami integracyjnymi i zawodami sportowymi. Podczas przeprowadzania zadań i zmagań sportowych nacisk kładziemy na integrację poprzez grupową rywalizację oraz wspólne rozwiązywanie zadań. Podczas gier wykorzystujemy m.in. dmuchańce, strzelnice, sprzęt pływający i zagadki logiczne.

 • Wieczory tematyczne - więcej - EVERAL Imprezy integracyjne, organizacja konferencji, wynajem atrakcji.

  Wieczory tematyczne - więcej

  Jeśli chcą Państwo poznać więcej naszych ofert, szczegóły wieczorów tematycznych jak PRL, Hawaii, Rycerze, Andrzejki czy F1 prosimy o kontakt z biurem handlowym.

 • Wieczór bingo - EVERAL Imprezy integracyjne, organizacja konferencji, wynajem atrakcji.

  Wieczór bingo

  Kółko i krzyżyk nie wywołują już takich emocji jak kiedyś? Skreślanie „lotka” nie powoduje wypieków na twarzy? Mamy dla Państwa ciekawą alternatywę łączącą oba te „sporty”. Wieczorek BINGO to idealna zabawa na spokojny wieczór oraz ubarwienie eleganckiego bankietu. Przerywnik jakim niewątpliwie jest bingo to doskonała okazja by poćwiczyć refleks i poczuć dreszczyk emocji.

 • Wynajem nietypowych atrakcji - EVERAL Imprezy integracyjne, organizacja konferencji, wynajem atrakcji.

  Wynajem nietypowych atrakcji

  Polecamy Państwa uwadze szereg atrakcji na co dzień nie spotykanych i stanowiących tzw. gwóźdź programu. Proszę sobie wyobrazić nocny lot balonem na uwięzi, szaleństwa poduszkowcem po bagnach, symulator skoku spadochronowego, skoki na bungy. Wszystkie te atrakcje, a także wiele więcej możemy przygotować specjalnie na Państwa potrzeby.

Pracownicy i freelancerzy

 • DJ - Konferansjer - Nagłośnienie - Karaoke - EVERAL Imprezy integracyjne, organizacja konferencji, wynajem atrakcji.

  DJ - Konferansjer - Nagłośnienie - Karaoke

  Oferujemy Państwu kompleksową obsługę organizowanych eventów od strony technicznej. W naszej ofercie nagłośnienie, oświetlenie, DJ, konferansjer, a także zespoły muzyczne i nietypowe propozycje na uatrakcyjnienie wieczornych imprez muzycznych. Gwarantujemy obsługę najwyższej jakości w rozsądnej cenie!

Pozostałe

 • Pokaz baniek mydlanych - EVERAL Imprezy integracyjne, organizacja konferencji, wynajem atrakcji.

  Pokaz baniek mydlanych

Wynajem

 • Wynajem atrakcji - dmuchańce - EVERAL Imprezy integracyjne, organizacja konferencji, wynajem atrakcji.

  Wynajem atrakcji - dmuchańce

  EVERAL oferuje Państwu wynajem atrakcji dmuchanych. Jako producent gwarantujemy najwyższą jakość sprzętu w bardzo rozsądnych cenach. W naszej ofercie szeroka gama produktów dla dzieci, dorosłych, do integracji, rywalizacji i zabawy.

Atrakcje

Gry i zabawy

 • Alkogogle - EVERAL Imprezy integracyjne, organizacja konferencji, wynajem atrakcji.

  Alkogogle

  Alkogogle pozwolą przenieść zawodnika w inny stan świadomości. Uczestnicy będą musieli wykonać określone zadania.

 • Atki - klasyka team buildingu - EVERAL Imprezy integracyjne, organizacja konferencji, wynajem atrakcji.

  Atki - klasyka team buildingu

  ATKI - zadaniem uczestników jest pokonać wyznaczoną trasę, na maszynie podobnej do cyrkla. Na poziomym łączniku konstrukcji staje jeden z uczestników, a reszta grupy za pomocą lin utrzymuje go w pionie i pomaga przy wykonywaniu ruchów.

 • BOKS - GLADIATOR - Ring bokserski - EVERAL Imprezy integracyjne, organizacja konferencji, wynajem atrakcji.

  BOKS - GLADIATOR - Ring bokserski

  BOKS – dmuchany ring, a na nim 4 miękkie narożniki w których można się schronić na wypadek kontaktu z szalonym przeciwnikiem. Niezwykle emocjonująca gra polegająca na integracji poprzez rywalizację na wielkie, miękkie rękawice. Zabawa w stylu kangura z kreskówki.

 • Bumper Ball - EVERAL Imprezy integracyjne, organizacja konferencji, wynajem atrakcji.

  Bumper Ball

  Bumper Ball to inaczej piłki/ kule bańki, którymi możecie w sposób bezpieczny się zderzać. Bumper Ball to pewna, dość ciekawa odmiana piłki nożnej. W tej odsłonie gramy w specjalnych dmuchanych kulach, które mają za zadanie ochronić nas przed uszkodzeniami ciała i kontuzjami. Bumper Ball to sport mega integracyjny. Współpraca, kooperacja, doskonała zabawa i rywalizacja okraszona szaleństwem. 

 • Byk rodeo interaktywny - super nowość - EVERAL Imprezy integracyjne, organizacja konferencji, wynajem atrakcji.

  Byk rodeo interaktywny - super nowość

  BYK INTERAKTYWNY – nowość na rynku integracji. Wyjątkowa zabawa podczas której uczestnicy za pomocą specjalnych pasów nadają ruch bykowi. Jeździec siedząc na grzbiecie ma za zadanie jak najdłużej utrzymać się na górze.

 • Byk rodeo mechaniczny - EVERAL Imprezy integracyjne, organizacja konferencji, wynajem atrakcji.

  Byk rodeo mechaniczny

  BYK RODEO - zabawa na szalonym byku mechanicznym. Zadaniem uczestników jest jak najdłużej utrzymać się na górze. Zabawa dla prawdziwych twardzieli i wszystkich pięknych kobiet.

 • Cymbergaj - EVERAL Imprezy integracyjne, organizacja konferencji, wynajem atrakcji.

  Cymbergaj

 • Euro bungee, Trampoliny Bungee, Trampoliny - EVERAL Imprezy integracyjne, organizacja konferencji, wynajem atrakcji.

  Euro bungee, Trampoliny Bungee, Trampoliny

  EURO BUNGY – kolejna z atrakcji dla najmłodszych i ciut starszych uczestników spotkań na piknikach i imprezach integracyjnych. Euro bungy to czterostanowiskowa trampolina umożliwiająca podniebne ewolucje dla uczestników o wadze do 95 kg.

 • Fotobudka. Zdjęcia. Fotogadżety - EVERAL Imprezy integracyjne, organizacja konferencji, wynajem atrakcji.

  Fotobudka. Zdjęcia. Fotogadżety

 • Kajaki integracyjne - dawka adrenaliny na wesoło - EVERAL Imprezy integracyjne, organizacja konferencji, wynajem atrakcji.

  Kajaki integracyjne - dawka adrenaliny na wesoło

  KAJAKI - aktywna forma spędzenia czasu na wodzie podczas najbardziej popularnych regat i sztafet integracyjnych. Dmuchane kajaki to doskonała atrakcja na wszelkiego rodzaju firmowe olimpiady, jako element gier scenariuszowych ...

 • Krowa do dojenia - EVERAL Imprezy integracyjne, organizacja konferencji, wynajem atrakcji.

  Krowa do dojenia

  DOJNA KROWA - niezwykle widowiskowa zabawa polegająca na „wydojeniu” sztucznej krowy. Cała trudność polega na fakcie, iż to nie dojenie, a podejście do Łaciatej jest najważniejsze.

 • Liny, mosty, tyrolki, wieże, wspinaczka - EVERAL Imprezy integracyjne, organizacja konferencji, wynajem atrakcji.

  Liny, mosty, tyrolki, wieże, wspinaczka

  STANOWISKA LINOWE – proponujemy doskonałe stanowisko linowe, będące powiązaniem wspinaczki po ukośnie zawieszonej linie zakończone zjazdem – tzw. tyrolką. Konkurencja doskonale sprawdza się na wszelkiego rodzaju spotkaniach integracyjnych i piknikach firmowych.

 • Lustra. Krzywe zwierciadło - EVERAL Imprezy integracyjne, organizacja konferencji, wynajem atrakcji.

  Lustra. Krzywe zwierciadło

  Pięć krzywych zwieciadeł- pięć zniekształconych sylwetek.

 • Łuki - zawody sportowe, turnieje - EVERAL Imprezy integracyjne, organizacja konferencji, wynajem atrakcji.

  Łuki - zawody sportowe, turnieje

  ŁUKI - po zapoznaniu się z obsługą sprzętu rozpoczyna się prawdziwa zabawa. Grupa ma za zadanie oddać jak najwięcej celnych strzałów do tarcz. Podczas imprezy odbywa się przeszkolenie oraz seria konkurencji strzeleckich.

 • Maszyna Goldberga - EVERAL Imprezy integracyjne, organizacja konferencji, wynajem atrakcji.

  Maszyna Goldberga

  Maszyna Goldberga to zestaw niezbędnych narzędzi i materiałów budowlanych, przy pomocy których wpólnymi siłami trzeba będzie zbudować konstrukcję. Poprawne zbudowanie maszyny będzie skutkowało zapaleniem kilku lampek czy odsłonięciem kotary skrywającej produktową super nowość.

 • Mega piłkarze na uwięzi - EVERAL Imprezy integracyjne, organizacja konferencji, wynajem atrakcji.

  Mega piłkarze na uwięzi

  MEGA PIŁKARZYKI - przeniesienie klasycznej, świetlicowej gry w nieco większą skalę. Teraz każdy zawodnik będzie mógł poczuć się jak Ronaldo na uwięzi ;)

 • Mini autka akumulatorowe - EVERAL Imprezy integracyjne, organizacja konferencji, wynajem atrakcji.

  Mini autka akumulatorowe

  MINI AUTA AKUMULATOROWE – to wyjątkowa atrakcja dla najmłodszych. Proponujemy Państwu wynajem kolorowych autek akumulatorowych przeznaczonych dla najmłodszych uczestników spotkań integracyjnych i pikników. Mini autka akumulatorowe zagwarantują wiele godzin doskonałej zabawy Państwa milusińskim.

 • Mini golf na Waszej imprezie. Profesjonalne tory - EVERAL Imprezy integracyjne, organizacja konferencji, wynajem atrakcji.

  Mini golf na Waszej imprezie. Profesjonalne tory

  Mini Golf to dyscyplina wywodząca się z klasycznego golfa rozgrywanego na wielohektarowych, specjalnie zaprojektowanych i przygotowanych polach trawiastych. Mini Golf to szansa na doskonałą zabawę, w sytuacji kiedy nie możemy pozwolić sobie na wielogodzinny wyjazd na klasyczne pole golfowe. Mini Golf to doskonała zabawa na polach planszach, które możemy zamontować w Sali konferencyjnej, pokoju hotelowym, czy też na niewielkiej polanie piknikowej.

 • Narty pięcioosobowe - klasyka integracji - EVERAL Imprezy integracyjne, organizacja konferencji, wynajem atrakcji.

  Narty pięcioosobowe - klasyka integracji

  NARTY PIĘCIOOSOBOWE- zadaniem Gości jest pokonać wyznaczoną trasę ubarwioną slalomem na pięcioosobowych nartach integracyjnych. Uczestnicy muszą skoordynować pracę całego zespołu poprzez odpowiednie sterowanie swoją grupą podczas wykonywania zadania.

 • Paintball - EVERAL Imprezy integracyjne, organizacja konferencji, wynajem atrakcji.

  Paintball

  PAINTBALL - Jest to gra strategiczna Polega na rywalizacji dwóch lub więcej drużyn ,wyposażonych w tzw. Markery, strzelających do siebie kulkami z farbą. Jest to fantastyczna zabawa pozwalająca przenieść się w realia poligonu wojskowego. Od mundurów po markery – to wszystko znajdziecie u nas!

 • Piłkarze w sukienkach. Mega boisko piłkarskie - EVERAL Imprezy integracyjne, organizacja konferencji, wynajem atrakcji.

  Piłkarze w sukienkach. Mega boisko piłkarskie

  PIŁKARZYKI W SUKIENKACH – wyjątkowo humorystyczna atrakcja piknikowo – integracyjna polegająca na rozgrywaniu pojedynku w piłkę nożną w specjalnych strojach imitujących sukienki. Dodatkowym zabawnym utrudnieniem w grze jest piłka o wyjątkowych rozmiarach…

 • Piłkarzyki - EVERAL Imprezy integracyjne, organizacja konferencji, wynajem atrakcji.

  Piłkarzyki

 • Program Wymiatacze. Atrakcja na pikniki i imprezy integracyjne - EVERAL Imprezy integracyjne, organizacja konferencji, wynajem atrakcji.

  Program Wymiatacze. Atrakcja na pikniki i imprezy integracyjne

  Gorąca nowość na sezon 2014. W ofercie od 14 kwietnia 2014 r.

  Dla każdego, kto polubi i udostępni film na Facebooku - rabat 10% na najbliższą realizację.

  Film dostępny pod tym linkiem: https://www.facebook.com/photo.php?v=667276173333156&set=vb.245764398817671&type=3&theater

  Szczegóły wynajmu: piotrek@everal.pl

   

  Atrakcja dostępna w miastach: Warszawa, Olsztyn, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Słupsk, Kołobrzeg, Szczecin, Poznań, Opole, Wrocław, Katowice, Kraków, Szczyrk, Zakopane, Krynica Górska, Rzeszów, Lublin, Białystok.

 • Rebelia - Laser Tag Games, elektroniczny paintball XXII w - EVERAL Imprezy integracyjne, organizacja konferencji, wynajem atrakcji.

  Rebelia - Laser Tag Games, elektroniczny paintball XXII w

  REBELIA: LASER TAG GAMES – specjalny system gier laserowych oparty na technologii stosowanej przy szkoleniu żołnierzy. Dzięki rozgrywkom odbywającym się w przystosowanym namiocie, każda gra powoduje oderwanie się od rzeczywistości.
 • Refleksomierz - EVERAL Imprezy integracyjne, organizacja konferencji, wynajem atrakcji.

  Refleksomierz

  Urządzenie pozwalające zmierzyć refleks, szybkość i spotrzegawczość przeciwnika.

 • Rury do skakania - EVERAL Imprezy integracyjne, organizacja konferencji, wynajem atrakcji.

  Rury do skakania

  RURY DO SKAKANIA – atrakcja team buildingowa wywodząca się ze starej, dobrej szkoły organizacji imprez. Zadaniem uczestników jest pokonanie wyznaczonej trasy. Uczestnicy doczepieni są do specjalnych miękkich tub, które w znaczący sposób utrudniają przemieszczanie ułatwiając jednocześnie swobodne koziołkowanie.

 • SEGWAY - EVERAL Imprezy integracyjne, organizacja konferencji, wynajem atrakcji.

  SEGWAY

  SEGWAY – atrakcja ulubiona i najbardziej oblegana na wszystkich piknikach integracyjnych. Tym razem goście będą mięli możliwość jazdy na ultranowoczesnych pojazdach posiadających 2 koła – 1 z lewej, 2 z prawej utrzymujące pion za pomocą żyroskopu.

 • Sumo - klasyczna zabawa piknikowa - EVERAL Imprezy integracyjne, organizacja konferencji, wynajem atrakcji.

  Sumo - klasyczna zabawa piknikowa

  SUMO - uczestnicy w specjalnych strojach zawodników sumo toczą walkę, każdy fałszywy ruch może skończyć się miękkim lądowaniem na macie. Fantastyczna zabawa gwarantowana.

 • Symulatory samochodowe - EVERAL Imprezy integracyjne, organizacja konferencji, wynajem atrakcji.

  Symulatory samochodowe

  Symulatory samochodowe dzięki specjalnym siedzeniom, kierownicom oraz pedałom doskonale imitują tor rajdowy.

 • Tratwy integracyjne - EVERAL Imprezy integracyjne, organizacja konferencji, wynajem atrakcji.

  Tratwy integracyjne

  TRATWY - zbudować tratwę, pokonać jezioro i przewieść skarb lub wykonać inne zadanie. To tylko początek. Polecamy wyjątkową zabawę na mega dmuchanych tratwach dla wszystkich spragnionych morskiej przygody.

 • Trikee, Trikee SKI - EVERAL Imprezy integracyjne, organizacja konferencji, wynajem atrakcji.

  Trikee, Trikee SKI

  TRIKKE - wyjątkowa karvingowa maszyna do uprawiania sportu. Proponujemy inne podejście do fitness i zabawę na torze do slalomu. W ofercie wynajmu Trikke hybrydowe z napędem elektrycznym, gwarantującym bezstresowe i pełne relaksu chwile pełne integracji.

 • Twister, Warcaby, Darty XXL - EVERAL Imprezy integracyjne, organizacja konferencji, wynajem atrakcji.

  Twister, Warcaby, Darty XXL

  TWISTER I WARCABY XXL - klasyczna zabawa integracyjna, podczas której uczestnicy mają za zadanie rozegrać prawdziwą potyczkę na planszach w wersji XXL. MEGA CHIŃCZYK – gra planszowa ale w wersji XXL. Pionkami są ludzie, jednocześnie udział brać mogą 4 drużyn po 5 osób. Uczestnicy mają za zadanie pokonać przeciwników przechodząc planszę w jak najkrótszym czasie. Gra odbywa się oczywiście mega kostką – prawie metr na metr MEGA DARTS XXL – wielka dmuchana tarcza do darta podzielona na strefy punktowe. Każde trafienie przybliża graczy do zwycięstwa. Zabawa w formacie XXL gwarantowana. Do celu uczestnicy rzucają specjalnymi woreczkami z rzepem.

 • Wieloosobowe spodnie - EVERAL Imprezy integracyjne, organizacja konferencji, wynajem atrakcji.

  Wieloosobowe spodnie

  WIELOOSOBOWE SPODNIE - uczestnicy mają za zadanie ubrać się w 3 osobowe spodnie, pokonać slalom i się z nich rozebrać. Konkurencja gwarantująca masę śmiechu. Podczas wykonywania konkurencji część uczestników znajduję się bezpośrednio w spodniach, natomiast druga część powinna służyć asekuracją i pomocą.

 • Wykrywacz metali i innych skarbów :) - EVERAL Imprezy integracyjne, organizacja konferencji, wynajem atrakcji.

  Wykrywacz metali i innych skarbów :)

  WYKRYWACZ METALI – konkurencja podczas której uczestnicy spotkania mają za zadanie odnaleźć jak najwięcej ukrytych krążków stanowiących rozwiązanie zagadki

 • Zjeżdżalnia dla dzieci - EVERAL Imprezy integracyjne, organizacja konferencji, wynajem atrakcji.

  Zjeżdżalnia dla dzieci

  MEGA ZJEŻDZALNIA atrakcja na największe pikniki i festyny, przeznaczona do jednoczesnej zabawy przez większą grupę dzieci. Okazała zjeżdżalnia łączy elementy ślizgu ze wspinaczką. Jednocześnie w zabawie udział brać może do 10 osób.

 • Zorbing - Kula Sferyczna - Kula Wodna XXL - EVERAL Imprezy integracyjne, organizacja konferencji, wynajem atrakcji.

  Zorbing - Kula Sferyczna - Kula Wodna XXL

  ZORBING - rodzaj sportu polegający na toczeniu się w specjalnej 3,5 metrowej kuli. W wersji integracyjnej proponujemy zawody na trawie, jeziorze lub plaży polegające na pokonaniu wybranego odcinka w jak najkrótszym czasie.

 • Żyroskop, test pilota, symulatoir przeciążeń - EVERAL Imprezy integracyjne, organizacja konferencji, wynajem atrakcji.

  Żyroskop, test pilota, symulatoir przeciążeń

  ŻYROSKOP – popularnie zwany kosmicznym trenażerem. Atrakcja przeznaczona dla osób mających ochotę na całkowitego kręćka w głowie. Trzy wirujące pierścienie w skuteczny sposób zmieniają postrzegania świata i rzeczywistości. Żyroskop to doskonała atrakcja na piknik kosmiczny, firmowe zawody czy imprezę dla najmłodszych.

Sporty lotnicze

 • Amfibie. Pojazdy pancerne. Pojazdy ciężkie - EVERAL Imprezy integracyjne, organizacja konferencji, wynajem atrakcji.

  Amfibie. Pojazdy pancerne. Pojazdy ciężkie

  Polecamy Państwa uwadze szereg atrakcji na co dzień nie spotykanych i stanowiących tzw. gwóźdź programu. Proszę sobie wyobrazić nocny lot balonem na uwięzi, szaleństwa poduszkowcem po bagnach, symulator skoku spadochronowego, skoki na bungy. Wszystkie te atrakcje, a także wiele więcej możemy przygotować specjalnie na Państwa potrzeby.

Sporty lądowe

 • Broń pneumatyczna, strzelnica sportowa - EVERAL Imprezy integracyjne, organizacja konferencji, wynajem atrakcji.

  Broń pneumatyczna, strzelnica sportowa

  BROŃ PNEUMATYCZNA - klasyczna zabawa integracyjna połączona z możliwością weryfikacji zdolności strzeleckich uczestników. W skład zestawu wchodzi specjalny kulochwyt.

Pozostałe

 • Dmuchane zamki dla dzieci - EVERAL Imprezy integracyjne, organizacja konferencji, wynajem atrakcji.

  Dmuchane zamki dla dzieci

  zabawy przeznaczone dla najmłodszych uczestników naszych imprez. Zamek jest zabezpieczony w sposób uniemożliwiający wypadnięcie z niego przez rozbawione dzieci.

 • Maszyna do waty cukrowej - EVERAL Imprezy integracyjne, organizacja konferencji, wynajem atrakcji.

  Maszyna do waty cukrowej

Sporty wodne

 • Katamaran motorowy, motorówka na 11 osób, Zegrze. - EVERAL Imprezy integracyjne, organizacja konferencji, wynajem atrakcji.

  Katamaran motorowy, motorówka na 11 osób, Zegrze.

  KATAMARAN MOTOROWY – wyjątkowa jednostka pływająca wyposażona w wygodne skórzane fotele oraz zadaszenia zabierająca na pokład do 12 osób. Wycieczki po Zegrzu to wyjątkowa i niepowtarzalna atrakcja.

 • Rejsy integracyjne i szkoleniowe - EVERAL Imprezy integracyjne, organizacja konferencji, wynajem atrakcji.

  Rejsy integracyjne i szkoleniowe

  REJSY INTEGRACYJNE – integracja na wodzie połączona z realizacją żeglarskiej przygody i elementami szkoleń z obsługi jachtów, etykiety na wodzie oraz zasad bezpieczeństwa. Rejsy organizujemy w Polsce oraz w Basenie Morza Śródziemnego i Adriatyku.

Sporty motorowe

 • Off road, Samochody terenowe, wyprawy błotne - EVERAL Imprezy integracyjne, organizacja konferencji, wynajem atrakcji.

  Off road, Samochody terenowe, wyprawy błotne

  JAZDA SAMOCHODEM TERENOWYM – kilkugodzinna wyprawa w teren polegająca na pokonaniu licznych przepraw terenowych oraz wykonaniu szeregu powierzonych zadań. Każdy samochód zabrać może maksymalnie 3 osoby.

 • QUADY profesjonalne przeprawowe. Zero kompromisów. - EVERAL Imprezy integracyjne, organizacja konferencji, wynajem atrakcji.

  QUADY profesjonalne przeprawowe. Zero kompromisów.

  QUADY - zabawa na czterokołowcach. Bliski kontakt z naturą gwarantujący niezapomniane przeżycia. Państwa uwadze polecamy profesjonalne QUADY przeprawowe firm Honda i Yamaha.

Sporty na wysokości

 • Ścianka wspinaczkowa 8 m - EVERAL Imprezy integracyjne, organizacja konferencji, wynajem atrakcji.

  Ścianka wspinaczkowa 8 m

  ŚCIANKA WSPINACZKOWA – specjalnie przygotowany walec, który umożliwia wspięcie się na wysokość 8 metrów! Różne poziomy trudności podejścia sprawiają, że każdy znajdzie tu coś dla siebie – od amatora po zawodowca!