W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Fabryka Artystyczna

Fabryka Artystyczna

., . .
www.fabrykaartystyczna.com.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefony
Kategorie: Występy i pokazy

Atrakcje

Występy i pokazy

 • Bożena Dykiel - Fabryka Artystyczna

  Bożena Dykiel

  Pani Bożena, znana jest głównie jako znakomita i charyzmatyczna aktorka filmowa i teatralna. Od pewnego czasu dała się także poznać jako znakomity kucharz. Autorka kilku książek kucharskich i telewizyjnego programu kulinarnego. Zapraszamy do spotkania z Panią Bożeną i wspólnego biesiadowania.

 • Karol Okrasa - Fabryka Artystyczna

  Karol Okrasa

  Szef kuchni w Hotelu Bristol w Warszawie. Prowadzi autorski program kulinarny "Kuchnia z Okrasą". Wyróżnia się bardzo wykwintnymi daniami, niecodziennymi pomysłami i połączeniami smaków i produktów. Efekt jest znakomity. Przekonajcie się Państwo sami.

 • Maciej Pol - Fabryka Artystyczna

  Maciej Pol

  Na program składa się kilka dużych numerów takich jak :Przecięcie osoby na pół ,Przenikanie -dziewczyna przekłada iluzjoniście rękę przez tors a następnie przenika przez niego drugą stronę, Origami - asystentka zostaje zamknięta w skrzyni 40 na 40 cm. ,po chwili skrzynia zostaje przebita kosmicznymi mieczami. Asystentka w finale pojawia się w innym stroju,efekt ze śniegiem ,który Maciej wyczarowuje z rąk. W finale śnieg wypełnia całą scenę .Pokaz z zegarami - klasyczny numer nagrodzony na wielu międzynarodowych festiwalach sztuki iluzji . W rękach iluzjonisty ukazują się niezliczone ilości zegarów , które dzwonią , grają różne melodie. W finale pojawiają się dwa olbrzymich rozmiarów zegary.Maciej Pol jest jedynym wykonawcą w Polsce wykonującym tego typu manipulacje ,są to najtrudniejsze efekty uzyskiwane dzięki sprawnym dłonią iluzjonisty.
  Pomiędzy dużymi efektami Maciej Pol zaprasza na scenę osoby z publiczności , wspólnie z nimi wykonuje mniejsze tricki, których zabawne zakończenia wywołują entuzjastyczną reakcję publiczności.Nowoczesna oprawa muzyczna, ruch sceniczny i odpowiednio zaprojektowane kostiumy sprawiają ,że jest to pokaz na najwyższym poziomie i trafia do szerokiego grona odbiorców.

 • Pascal Brodnicki - Fabryka Artystyczna

  Pascal Brodnicki

  Wspólne gotowanie z Pascalem, który zachwyca wszystkich swoją biegłością w kuchni i wszechstronną wiedzą z zakresu kuchni świata. Czas poznać nowe smaki i przenieść się w orientalne krainy.

 • Robert Makłowicz - Fabryka Artystyczna

  Robert Makłowicz

  Wszyscy znamy "Podróże kulinarne" Roberta Makłowicza. Z wrodzonym sobie wdziękiem potrafi opowiadać o różnych smakach świata. Będziecie Państwo mieli okazję spróbować również jak gotuje.

 • Sławomir Piestrzeniewicz - Fabryka Artystyczna

  Sławomir Piestrzeniewicz

  Jeden z najbardziej utytułowanych polskich iluzjonistów. Lewitacja, pręgierz, szafa "Coperfielda" i wiele innych niespodzianek czeka na Państwa. Jego programy rejestrowało kilkanaście światowych stacji telewizyjnych. Występował w salonach Wiednia, Londynu, Paryża, w salach koncertowych i nocnych klubach. Trasy jego artystycznych podróży biegną od Japonii po Stany Zjednoczone.