W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

INSANTO Kwiatkowska, Soroko, Siebuła Spółka Jawna

INSANTO Kwiatkowska, Soroko, Siebuła Spółka Jawna

Zaciszna 2 /38, 02-912 Warszawa
www.insanto.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefony
Kategorie: Występy i pokazy , Gry i zabawy

Atrakcje

Występy i pokazy

 • Kuchnia molekularna - INSANTO Kwiatkowska, Soroko, Siebuła Spółka Jawna

  Kuchnia molekularna

  Jean Bos Dyplomowany Mistrz Kucharski Belgii i Francji, twórca Akademii Kuchni Molekularnej w Polsce, nazywany kulinarnym artystą, posiadający tytuł „Najlepszy Kucharz Świata 2006”, należący do kulinarnej awangardy, Laureat Oskara Kulinarnego 2008 w Polsce. Kuchnia molekularna wzbudza ogromne emocje, ma ona na celu osiągniecie idealnego, czystego i doskonałego smaku potraw, serwowanych w zaskakujących formach. Kuchnia molekularna to połączenie natury z nauką.

  Przykładowy program spotkania:
      * rozpoczęcie szkolenia, powitanie uczestników,
      * przedstawienie produktów używanych w kuchni molekularnej,
      * część teoretyczna m. in.: gotowanie w niskich temperaturach, smażenie w wodzie, gotowanie w azocie,
      * część praktyczna,
      * dyskusje, wolne wnioski, uroczyste wręczenie dyplomów.

 • Warsztaty wizażu - INSANTO Kwiatkowska, Soroko, Siebuła Spółka Jawna

  Warsztaty wizażu

  Wyjątkowa propozycja dla płci pięknej. Podczas lekcji profesjonalni wizażyści podzielą się swoją wiedzą z zakresu wykonywania makijażu. Goście zapoznają się również z trendami, które będą obowiązywać w nadchodzącym sezonie. Spotkanie będzie miało charakter interaktywny. Goście będą brali czynny udział m.in. w wykonywaniu makijaży. Ponadto uczestnicy zostaną zaproszeni na bezpłatne konsultacje.

Gry i zabawy

 • Wspólne gotowanie - INSANTO Kwiatkowska, Soroko, Siebuła Spółka Jawna

  Wspólne gotowanie

  Wyprawa do krainy rozkoszy. Miejsca, którym władają najznamienitsi kucharze, tacy jak Kurt Scheller, Karol Okrasa czy też Pascal Brodnicki. Odkryją przed Państwem swe najpilniej strzeżone tajemnice własnej kuchni. Oprowadzą po krainie smaku i zapachu, a na końcu podróży zasiądą przy wspólnie z Państwem przygotowanych specjałach. Pomysł sprawdza się za każdym razem, a to wszystko dzięki uczestnikom, którzy z chęcią i entuzjazmem, zajmują miejsca za kuchenkami i razem ze swoimi drużynami walczą o trofeum! Naszym celem jest wspólna nauka połączona z super zabawą ... W ramach warsztatów kulinarnych zapewniamy pełne wyposażenie kuchenne dla przygotowania posiłków, produkty oraz prowadzenie. Przez cały czas trwania warsztatów wszyscy uczestnicy są w pełni zajęci. Na koniec spotkania pozostanie zasiąść przy wspólnym stole i skosztować smakowitości przygotowanych przez uczestników wspólnego gotowania.

 • Zagraj mecz z piłkarzami Legii - INSANTO Kwiatkowska, Soroko, Siebuła Spółka Jawna

  Zagraj mecz z piłkarzami Legii

  Dla męskiej części przygotowalismy ofertę rozegrania meczu z udziałem byłych piłkarzy Legii Warszawa. W ramach imprezy zapewniamy wynajęcie boiska lub hali, przygotowanie strojów, oprawę imprezy i atrakcje na zakończenie. Spotkanie może być sędziowane i komentowane przez znane osobistości świata sportu.

  W skład kadry Legii mogą wchodzić następujące osoby:

  • Sergiusz Wiechowski
  • Kazimierz Buda
  • Jan Karaś
  • Jacek Bednarz
  • Cezary Kucharski
  • Krzysztof Iwanicki

  Mecze mogą być prowadzone w różnych konfiguracjach:

  • Legia - reszta świata
  • Drużyny mieszane