Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.
INSANTO Kwiatkowska, Soroko, Siebuła Spółka Jawna

INSANTO Kwiatkowska, Soroko, Siebuła Spółka Jawna

Zaciszna 2 /38, 02-912 Warszawa
www.insanto.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefony

Atrakcje

 • Kuchnia molekularna - INSANTO Kwiatkowska, Soroko, Siebuła Spółka Jawna

  Występy i pokazy

  Jean Bos Dyplomowany Mistrz Kucharski Belgii i Francji, twórca Akademii Kuchni Molekularnej w Polsce, nazywany kulinarnym artystą, posiadający tytuł „Najlepszy Kucharz Świata 2006”, należący do kulinarnej awangardy, Laureat Oskara Kulinarnego 2008 w Polsce. Kuchnia molekularna wzbudza ogromne emocje, ma ona na celu osiągniecie idealnego, czystego i doskonałego smaku potraw, serwowanych w zaskakujących formach. Kuchnia molekularna to połączenie natury z nauką.

  Przykładowy program spotkania:
      * rozpoczęcie szkolenia, powitanie uczestników,
      * przedstawienie produktów używanych w kuchni molekularnej,
      * część teoretyczna m. in.: gotowanie w niskich temperaturach, smażenie w wodzie, gotowanie w azocie,
      * część praktyczna,
      * dyskusje, wolne wnioski, uroczyste wręczenie dyplomów.

 • Wspólne gotowanie - INSANTO Kwiatkowska, Soroko, Siebuła Spółka Jawna

  Gry i zabawy

  Wyprawa do krainy rozkoszy. Miejsca, którym władają najznamienitsi kucharze, tacy jak Kurt Scheller, Karol Okrasa czy też Pascal Brodnicki. Odkryją przed Państwem swe najpilniej strzeżone tajemnice własnej kuchni. Oprowadzą po krainie smaku i zapachu, a na końcu podróży zasiądą przy wspólnie z Państwem przygotowanych specjałach. Pomysł sprawdza się za każdym razem, a to wszystko dzięki uczestnikom, którzy z chęcią i entuzjazmem, zajmują miejsca za kuchenkami i razem ze swoimi drużynami walczą o trofeum! Naszym celem jest wspólna nauka połączona z super zabawą ... W ramach warsztatów kulinarnych zapewniamy pełne wyposażenie kuchenne dla przygotowania posiłków, produkty oraz prowadzenie. Przez cały czas trwania warsztatów wszyscy uczestnicy są w pełni zajęci. Na koniec spotkania pozostanie zasiąść przy wspólnym stole i skosztować smakowitości przygotowanych przez uczestników wspólnego gotowania.