W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Kordowska Kelner Service

Kordowska Kelner Service

Czarnostów-Polesie 17, 06-425 Karniewo
www.kelnerservice.com

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefon
Kategorie: Pracownicy i freelancerzy
 • Wymajem kelnerów

Opis

Prowadzimy działalność w zakresie profesjonalnej obsługi wszelkich eventów. Do Państwa dyspozycji oddajemy najlepszych kelnerów, baristów oraz barmanów. Współpracujemy z ludźmi, dla których świat gastronomii jest pasją, sposobem na życie. Szczególnie polecamy usługi baristów, których osiągnięcia doceniono na międzynarodowych konkursach. To oni potrafią oczarować gości sztuką parzenia kawy i rysowania na jej powierzchni tak, że Państwa wydarzenie zapadnie wszystkim głęboko w pamięci. Zapraszamy do współpracy.

Usługi

Pracownicy i freelancerzy

 • Wymajem kelnerów, baristów - Kordowska Kelner Service

  Wymajem kelnerów, baristów

  Prowadzimy działalność w zakresie profesjonalnej obsługi wszelkich eventów. Do Państwa dyspozycji oddajemy najlepszych kelnerów, baristów oraz barmanów.
  Współpracujemy z ludźmi, dla których świat gastronomii jest pasją, sposobem na życie.
  Szczególnie polecamy usługi baristów, których osiągnięcia doceniono na międzynarodowych konkursach. To oni potrafią oczarować gości sztuką parzenia kawy i rysowania na jej powierzchni tak, że Państwa wydarzenie zapadnie wszystkim głęboko w pamięci.
  Zapraszamy do współpracy.