W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Orange4events.pl - zdrowo wyciskamy!

Region: Małopolska
ul. cała Polska
00-000 Proszowice
woj. małopolskie
Kontakt:
telefon:50 605 55 95

e-mail:
Widok

Orange4events to obsługa eventów, targów,  konferencji, imprez okolicznościowych, itp. w zakresie dotychczas niespotykanym. Oferujemy wynajem w pełni automatycznej i samoobsługowej wyciskarki do pomarańczy, która zaopatrzy w świeży sok pomarańczowy każdą ilość uczestników imprezy dostarczając im przy tym niespotykanych dotąd wrażeń wizualnych i smakowych. Pomarańczowa oaza Orange4events to sposób na wyróżnienie i podniesienie prestiżu każdego eventu.

 

Innowacyjny system wyciskania pomarańczy, sprawia, że uczestnik eventu ma w 100% jasny i przejrzysty przekaz w jaki sposób powstaje sok. Tu i teraz na jego oczach! Co więcej oferowane przez nas urządzenie charakteryzuje się bardzo wysoką wydajnością nie do osiągnięcia przez tradycyjne ręczno-elektryczne wyciskarki. Przygotowanie szklanki soku o pojemności 200 ml trwa około 7 sekund!

 

Nieodłącznym elementem stanowiska Orange4events są kosze owoców ustawiane wkoło maszyny. W przypadku imprez plenerowych dodatkowo w skład zestawu wchodzi firmowy parasol zapewniający gościom pełen komfort w trakcie korzystania z maszyny. Widok pomarańczowej oazy miło zaskoczy Państwa gości i pozwoli przy tym wyróżnić organizowany event i pozostawić pozytywne wrażenie.

 

W trakcie trwania imprezy do Państwa dyspozycji pozostaje nasz pracownik, który czuwa nad prawidłowym użytkowaniem maszyny i sukcesywnym uzupełnianiu kosza z owocami. Pomarańcze zapewniamy w ilościach przez Państwa zamówionych.

 

W przypadku konferencji czy targów oferowana wyciskarka stanowi sprawdzoną alternatywę lub doskonałe uzupełnienie dla barów kawowych i gwarantuje zwiększone zainteresowanie stoiskiem firmy.

 

Pomarańczowa oaza Orange4events niewątpliwie podniesie prestiż imprezy. W oczach gości uwiarygodni Państwa obraz, jako tych, którzy w sposób wyjątkowy dbają o nich. Poczują, że  jest to wydarzenie przygotowane specjalnie dla nich.

 

Państwa prosimy jedynie o wygospodarowanie przestrzeni na pomarańczową oazę Orange4events, o resztę my zadbamy!