W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Tomi24

Chłopickiego 17/19 lok 6, 04-314 Warszawa
www.tomi24.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefony
Kategorie: Obsługa techniczna , Wynajem

Usługi

Obsługa techniczna

 • Sala komputerowa - Tomi24

  Sala komputerowa

  Oferujemy dostęp do sali komputerowej z dziesięcioma komputerami stacjonarnymi, ekranem, projektorem multimedialnym oraz laptopem. Oferowany sprzęt posiada stały dostęp do Internetu. Na życzenie klienta istnieje możliwość dostawienia kolejnych stacji roboczych. Sala znajduje się w hotelu "Pod Sosnami" w Osiecku. Jest to wymarzone miejsce do przeprowadzenia szkolenia, konferencji lub spotkania integracyjnego. Zapewniamy wiele atrakcji, nocleg i wyżywienie. Dla grup zorganizowanych zapewniamy transport autokarowy z i do Warszawy lub innego miejsca w kraju. Więcej informacji o hotelu znajdą Państwo na stronie internetowej www.hotelosieck.pl lub pisząc na nasz adres biuro@tomi24.pl

Wynajem

 • Sprzęt Biurowy - Tomi24

  Sprzęt Biurowy

  Korzystając z naszej oferty mają Państwo zapewniony bezpłatny transport na terenie Warszawy oraz wsparcie podczas instalacji sprzętu. Wypożyczany sprzęt dostarczamy pod wybrany adres w terminie ustalonym przez klienta. W wyborze odpowiedniego sprzętu może pomóc Państwu nasz dział wsparcia w którym mogą Państwo znaleźć dużo przydatnych informacji na temat parametrów wypożyczanego przez nas sprzętu.

   

  Prowadzimy wypożyczalnię:
  - laptopów
  - projektorów multimedialnych
  - ekranów projekcyjnych
  - rzutników folii
  - komputerów stacjonarnych
  - sprzętu nagłaśniającego
  - urządzeń aktywnych sieci
  - skanerów