Przestrzeń:

Pakiet S3+S4

Obiekt:
Centrum Kongresowe ICE Kraków
750os. Konferencja Teatralnie
624os. Bankiet Bankiet zasiadany
1230m2 Powierzchnia 0 x 0 x 0

Opis przestrzeni Pakiet S3+S4


Sala Kameralna

Zespół wraz z salą kameralną i holem mogą tworzyć jedną dużą przestrzeń ekspozycyjno-bankietową o powierzchni ok. 1000 mkw. Pozwala realizować m.in.: spotkania w ramach konferencji i kongresów, kameralne koncerty, pokazy mody czy też uroczyste kolacje.

Inne przestrzenie w Centrum Kongresowe ICE Kraków


Sala Audytoryjna im. Krzysztofa Pendereckiego
28 812 zł netto
Za dzień
Sala Teatralna
15 778 zł netto
Za dzień
Sala Teatralna S2
920 m2
594
324
Sala Kameralna
8 575 zł netto
Za dzień
Sala Kameralna S3
500 m2
400
300
Zespół Sal Konferencyjnych S4
8 575 zł netto
Za dzień

Centrum Kongresowe ICE Kraków

Przejdź do prezentacji

Centrum Kongresowe ICE Kraków

Lokalizacja: Centrum Kongresowe ICE Kraków to biznesowa i kulturalna wizytówka miasta. Zlokalizowana w samym sercu Krakowa, pozwala na organizację różnorodnych wydarzeń naprzeciw Zamku Królewskiego na Wawelu, tuż przy jednym z głównych węzłów komunikacyjnych. Do obiektu można dojechać samochodem zarówno z Kraków Airport, dworca PKP i PKS, a także z każdej innej części Krakowa. Dzięki otwarciu Centrum Kongresowego Kraków posiada dziś infrastrukturę, która w pełni pozwala cieszyć się z wizyty w stolicy Małopolski: prestiżowy obiekt, bazę hotelową oraz niezwykle zróżnicowaną ofertę kulturalną, kulinarną i usługowo-handlową.

Architektura: Nowoczesny obiekt światowej klasy, spełniający wymagania międzynarodowych organizacji kongresowych oraz najwyższe standardy akustyki i mechaniki scenicznej. Jego autorami są pracownie Ingarden & Ewý Architekci z Krakowa i Arata Isozaki & Associates z Tokyo. Projekt został nagrodzony za spektakularną…