Nowocześnie zaaranżowana Stara Przędzalnia w centrum Żyrardowa zaprasza do organizowania szkoleń, konferencji i spotkań biznesowych w nowym centrum konferencyjnym. Największa z sal zmieści 100 osób w układzie kinowym.

Konferencje w Żyrardowie Do dyspozycji gości obiekt oddaje trzy sale konferencyjne, zróżnicowane pod względem wielkości:

Sala „Szpulka” do 100 osób (z możliwością podziału na kilka mniejszych), Sala „Len” do 55 osób, Sala „Tkalnia” do 35 osób,

oraz Chillout Room dla ok. 12 osób. Sala „Szpulka”, składająca się z sal „Len” i „Tkalnia” zmieści 100 osób w układzie kinowym albo 60 w układzie klasowym. Można w niej również zorganizować bankiet zasiadany dla 80 osób. Ponadto do dyspozycji uczestników konferencji jest Sala „Garbarnia”, na 50 osób. Sale konferencyjne wyposażone są w nowoczesny, zintegrowany system projekcyjny i multimedialny: ekran, flipchart, projektor multimedialny, nagłośnienie, mikser audio i mikrofon bezprzewodowy.

Zaplecze noclegowe i udogodnienia dla uczestników konferencji

Aparthotel znajduje się w zaadaptowanej dziewiętnastowiecznej fabryce lniarskiej. Wyremontowana Stara Przędzalnia zyskała nowoczesną aranżację wnętrz. Na zaplecze noclegowe składa się 109 miejsc w 51 pokojach z łazienkami i bezprzewodowym dostępem do Internetu. Do dyspozycji gości jest również restauracja urządzona w klimacie lat 60-tych XX w. oraz Drink Bar. Na życzenie gości organizowany jest również przywóz Goci z lotniska, dworca i z dowolnego miejsca do 60 km.