Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Aparthotel Stara Przędzalnia

1 Maja 41 D, 96-300 Żyrardów
www.aparthotelzyrardow.pl

Skontaktuj się z obiektem

Paulina Gozdek Manager +48 6...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Aparthotel Stara Przędzalnia

Aparthotel w zabytkowej Starej Przędzalni zyska nowe sale konferencyjne

Data aktualności: 31-01-2014

 • Aparthotel w zabytkowej Starej Przędzalni zyska nowe sale konferencyjne - Aparthotel Stara Przędzalnia

  Od marca Aparthotel Stara Przędarnia w centrum Żyrardowa będzie posiadać zaplecze konferencyjno-bankietowe na 100 osób. Sale konferencyjne będą nowocześnie wyposażone w sprzęt multimedialny i projekcyjny.

   

  Nowe sale konferencyjne w Żyrardowie

   

  Od 1 marca 2014 r. w Aparthotelu Stara Przędzalnia zostaną otwarte nowoczesne sale konferencyjne. Sala Len pomieści 55 osób w układzie kinowym, a nieco mniejsza Sala Tkalnie – 35 osób. Z połączenia tych dwóch sal może powstać Sala Szpulka o powierzchni ponad 100 m2. W tym największym pomieszczeniu konferencyjnym może zmieścić się 100 osób w układzie kinowym albo 60 w układzie klasowym. Ponadto do dyspozycji uczestników konferencji będzie Sala Garbarnia, na 50 osób. W sali Chillout Room znajdzie się zestaw wypoczynkowy do rozmów kuluarowych; dozwolone jest w niej palenie. Wszystki sale konferencyjne będą wyposażone w nowoczesny system projekcyjny i multimedialny całkowicie zintegrowany i sterowany poprzez tablet.

   

  Nowoczesny obiekt konferencyjny w zabytkowym budynku

  Aparthotel znajduje się w centrum Żyrardowa, miasta oddalonego od Warszawy o niespełna 60 km i 50 km od Lotniska Fryderyka Chopina. Jest to najstarsza budowla miasta, w której mieściła się w XIX w. fabryka lniarska. Wnętrza ceglanej Starej Przędzalni zostały nowocześnie i industrialnie zaaranżowane. Aparthotel posiada 109 miejsc noclegowych w 51 pokojach. Wszystkie pokoje posiadają łazienki i bezprzewodowy dostęp do Internetu.
  Goście mogą korzystać z restauracji, która urządzona jest w klimacie lat 60-tych XX w. oraz Drink Baru. Obsługa obiektu organizuje przywóz gości z lotniska, dworca oraz przewóz z dowolnego miejsca w odległości do 60 km.

   

  Atrakcje dla uczestników konferencji

  Wizyta w Żyrardowie może być niepowtarzalną okazją do poznania zabytków okresu industrializacji. Miejscowość powstała i skupiła się wokół przemysłu włókienniczego, tak więc większość zabytków posiada charakterystyczny styl architektoniczny epoki postindustrialnej. Osoby zainteresowane historią, architekturą lub sztuką sakralną znajdą w Żyrardowie i okolicach ok. 170 zabytkowych obiektów i atrakcji turystycznych. W bezpośrednim miasta sąsiedztwie znajdują się również Puszcza Bolimowska, Puszcza Mariańska oraz rezerwat rzeki Rawka, które zapewniają doskonałą okazję do aktywnego wypoczynku na łonie przyrody.

  Galeria

  • Aparthotel w zabytkowej Starej Przędzalni zyska nowe sale konferencyjne - Aparthotel Stara Przędzalnia
  • Aparthotel w zabytkowej Starej Przędzalni zyska nowe sale konferencyjne - Aparthotel Stara Przędzalnia
Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne

 • Oferta promocyjna

  Po specjalną ofertę proszę kierować się do Managera sprzedaży Pauliny Gozdek pod numerem telefonu 668 565 268