W grudniu 2014 r. w centrum Zakopanego zostanie oddany do użytku nowy, czterogwiazdkowy hotel konferencyjny. Obiekt pojawi się przy Krupówkach, w miejscu dawnego Domu Turysty.

Największym pomieszczeniem konferencyjno-bankietowym w Aries Hotel SPA będzie mieszcząca do 200 osób sala „Zakopane”, którą będzie można podzielić na trzy mniejsze, niezależne pomieszczenia. Atutami sali będą: dostęp do naturalnego światła, nowoczesne wyposażenie audiowizualne oraz osobne wejście dla uczestników spotkań. Dzięki specjalnemu systemowi dźwiękoszczelnych i rozsuwanych drzwi sala umożliwi aranżację układu zgodnie z potrzebami wydarzenia, co pozwoli na organizację konferencji, wystaw i przyjęć z udziałem do 400 osób.

Konferencje w stolicy Tatr

Znajdująca się w hotelu Restauracja Halka będzie serwowała dania kuchni polskiej z elementami kuchni śródziemnomorskiej. Obok niej pojawią się bar i salon klubowy. W obiekcie działać będzie również klub nocny. Na zaplecze noclegowe hotelu złożą się 103 klimatyzowane pokoje i apartamenty. W każdym z nich będzie można skorzystać z szybkiego, bezprzewodowego dostępu do Internetu. W obiekcie pojawią się również: centrum odnowy biologicznej, sauna, kryty basen, łaźnia parowa, fitness club, wypożyczalnia rowerów i nart.

W zakopiańskim hotelu będzie można też skorzystać z usługi sportowego consierge, którą zapewni Akademia Mateusza Kusznierewicza. Dodatkową atrakcją dla gości będzie Park Rzeźb - oryginalna przestrzeń, w której zaprezentowane zostaną prace artystki Moniki Osieckiej.  

Inwestorem hotelu jest warszawska firma Platan Group.