Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Aries Hotel & Spa

Mariusza Zaruskiego 5, 34-500 Zakopane
http://www.hotelaries.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Aries Hotel & Spa

Aries - nowy hotel z salami konferencyjnymi wkrótce w Zakopanem

Data aktualności: 03-10-2014

 • Aries - nowy hotel z salami konferencyjnymi wkrótce w Zakopanem - Aries Hotel & Spa

  W grudniu 2014 r. w centrum Zakopanego zostanie oddany do użytku nowy, czterogwiazdkowy hotel konferencyjny. Obiekt pojawi się przy Krupówkach, w miejscu dawnego Domu Turysty.

   

  Największym pomieszczeniem konferencyjno-bankietowym w Aries Hotel & SPA będzie mieszcząca do 200 osób sala „Zakopane”, którą będzie można podzielić na trzy mniejsze, niezależne pomieszczenia. Atutami sali będą: dostęp do naturalnego światła, nowoczesne wyposażenie audiowizualne oraz osobne wejście dla uczestników spotkań. Dzięki specjalnemu systemowi dźwiękoszczelnych i rozsuwanych drzwi sala umożliwi aranżację układu zgodnie z potrzebami wydarzenia, co pozwoli na organizację konferencji, wystaw i przyjęć z udziałem do 400 osób.

   

  Konferencje w stolicy Tatr

   

  Znajdująca się w hotelu Restauracja Halka będzie serwowała dania kuchni polskiej z elementami kuchni śródziemnomorskiej. Obok niej pojawią się bar i salon klubowy. W obiekcie działać będzie również klub nocny. Na zaplecze noclegowe hotelu złożą się 103 klimatyzowane pokoje i apartamenty. W każdym z nich będzie można skorzystać z szybkiego, bezprzewodowego dostępu do Internetu. W obiekcie pojawią się również: centrum odnowy biologicznej, sauna, kryty basen, łaźnia parowa, fitness club, wypożyczalnia rowerów i nart.

  W zakopiańskim hotelu będzie można też skorzystać z usługi sportowego consierge, którą zapewni Akademia Mateusza Kusznierewicza. Dodatkową atrakcją dla gości będzie Park Rzeźb - oryginalna przestrzeń, w której zaprezentowane zostaną prace artystki Moniki Osieckiej.
   

  Inwestorem hotelu jest warszawska firma Platan Group.
   

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: