Sale konferencyjne, pokoje i apartamenty w różnych standardach, basen termalny, centrum spa wellness, restauracja, klub, bar, a do tego Park Rzeźb i górskie widoki to oferta hotelu Aries w Zakopanem, który został otwarty dziś, tj. 1 grudnia 2014 r.

Hotel położony jest w samym sercu najpopularniejszego tatrzańskiego kurortu, w miejscu Domu Turysty, który niezmiennie kojarzył się nie tylko z turystyką, ale także z zakopiańską kulturą. Budynek został wyremontowany z zachowaniem jego pierwotnej architektury – obecnie jest połączeniem nowoczesności z lokalną historią i góralskim stylem. Wnętrza zdobione są malunkami i motywami zakopiańskimi.

Sale konferencyjne i apartamenty w górach

Hotel dysponuje ok. 400 mkw. powierzchni konferencyjnej, na której znajduje się pięć sal konferencyjnych: sale Zakopane 1, 2 oraz 3, sala Aspen oraz sala Arosa. Trzy sale Zakopane można ze sobą łączyć uzyskując łączną powierzchnię 134 mkw. dla 170 osób albo 109 mkw. dla 120 osób (sala 1+2). Sala Aspen to 127 mkw. powierzchni konferencyjnej, a sala Arosa 97 mkw.  Z połączenia sal Zakopane i Aspen uzyskuje się 360 mkw. przestrzeni dla 400 uczestników konferencji, bankietu czy eventu. Ta konfiguracja gwarantuje dostęp z poziomu parkingu oraz hotelowego patio. Wszystkie sale są wyposażone w profesjonalny sprzęt audiowizualny.

Ponadto, obiekt oferuje 99 pokoi i apartamentów o zróżnicowanym standardzie. Do dyspozycji gości jest również centrum odnowy biologicznej, fitness club, wypożyczalnia rowerów i nart. Co ciekawe, hotel proponuje usługę sportowego consierge, w ramach której atrakcje będzie przygotowywała Akademia Mateusza Kusznierewicza oraz zabiegi kosmetyczne sygnowane marką dr Ireny Eris. W hotelu znajdzie się także restauracja Halka serwująca kuchnię polską i lokalną, klub, bar oraz Park Rzeźb.