Zakopiański hotel Aries, który otworzył się pod koniec zeszłego roku, otrzymał w połowie lutego oficjalną decyzję o przyznaniu standardu czterech gwiazdek.

Położony w najpopularniejszej, górskiej miejscowości turystycznej, hotel Aries powstał w miejsce słynnego Domu Turysty. Podczas procesu modernizacji postawiono przede wszystkim na połączenie nowoczesności z regionalną architekturą, co przede wszystkim pokazuje wystrój wnętrz. Hotel ma wkrótce zaoferować najwyższej jakości zabiegi spa, a także eleganckie posiłki kuchni polskiej serwowane przez otwierającą się restaurację Halka. Na terenie obiektu znajduje się również oryginalny park rzeźb z pracami artystki Moniki Osieckiej.

Czterogwiazdkowe konferencje w górach

Hotel dysponuje pięcioma salami konferencyjnymi o łącznej powierzchni blisko 400 mkw., z których największa – sala Aspen – może pomieścić prawie 130 osób. Centrum konferencyjne hotelu Aries może jednorazowo przyjąć 400 gości, zaś pomieszczenia można dzielić lub łączyć uzyskując sale zgodne z zapotrzebowaniem klientów. Wszystkie sale wyposażone są w sprzęt audiowizualny i nagłaśniający oraz Internet, niezbędne do organizacji każdego eventu firmowego.

Hotel oferuje 99 pokoi i apartamentów w czterogwiazdkowym standardzie, a także centrum odnowy biologicznej wraz z fitness clubem oraz wypożyczalnię rowerów i nart.