Z Zakopanego najbliżej jest do gwiazd. W najwyżej położonym w Polsce mieście niektóre gwiazdy świecą jednak szczególnie jasno. Takim miejscem wyróżniającym się na tle innych górskich obiektów jest Aries Hotel & Spa, który swoim gościom gwarantuje nie tylko prawdziwie komfortowe warunki do pracy, ale i niezapomniane wrażenia z pobytu wypoczynkowego. Sprawdźmy, czym jest połączenie biznesu i luksusu spod znaku pięciu gwiazdek.

Podobno luksus niejedno ma imię. I trudno nie zgodzić się z tym stwierdzeniem po przekroczeniu progu hotelu Aries Hotel & Spa. Wnętrza mieszczącego się tu niegdyś kultowego Domu Turysty po przeprowadzonej kapitalnej renowacji zyskały prawdziwy blask. Nowy projekt połączył to, co w dawnym budynku było najlepsze, z tym, co dziś nazwalibyśmy luksusem w nowoczesnym wydaniu.

I ten właśnie pięciogwiazdkowy poziom komfortu swoim gościom – indywidualnym oraz biznesowym -  Aries Hotel & Spa zapewnia w 100 procentach. Komfortu, którego, po długim czasie spotkań i pracy online, ludzie szczególnie potrzebują. Pobyt w zakopiańskim hotelu staje się powrotem do spotkań osobistych, czerpaniem radości z wyjazdów, malowniczego otoczenia i licznych atrakcji, które czekają na miejscu.

Aries Hotel Spa Zakopane

Biznes w dobrych rękach. Zaplanuj konferencje w Aries Hotel & Spa

Organizacja eventu czy konferencji wymaga drobiazgowego przygotowania. Aby wydarzenie zakończyło się sukcesem, trzeba rozplanować je, nie pozostawiając niczego przypadkowi. Konferencja w Aries Hotel & Spa będzie idealnym wyborem, który zostanie doceniony przez jej uczestników. Począwszy od znakomitej lokalizacji - w centrum Zakopanego, co pozwala na lepsze poznanie miasta i skorzystanie z jego atrakcji, poprzez doskonale wyposażone sale i wyśmienite przerwy kawowe, a na różnorodnych formach spędzenia czasu kończąc.

Do swojej dyspozycji organizator spotkań otrzymuje 5 sal, które dzięki systemowi ścian mobilnych umożliwiają stworzenie konfiguracji najdogodniejszych dla danego wydarzenia. Potrzebna jest przestrzeń na narady w gronie 30 osób? Polecamy którąś z kameralnych sal Zakopane. Macie w planach konferencję dla 150 uczestników? Tutaj sprawdzi się sala Aspen (127 m kw.). Szykujecie kongres z udziałem 400 osób? Po połączeniu wszystkich sal uzyskujemy 360 m kw. wyposażonej w profesjonalny sprzęt przestrzeni.

Aries Hotel & Spa Zakopane sale konferencyjne

Aries Hotel & Spa to dobry adres dla osób ceniących ekskluzywność i profesjonalizm. Z myślą o najbardziej wymagających klientach przygotowana została specjalna oferta, która nie tylko zabezpiecza interesy obu stron, ale jest przy tym atrakcyjna cenowo. Wszystko po to, aby uniknąć niespodziewanych zmian w scenariuszu i zapewnić uczestnikom wydarzenia bezstresowy oraz komfortowy pobyt. W ramach oferty organizator może liczyć na przejrzyste i sprawiedliwe warunki anulacji rezerwacji. Jeśli wydarzenie nie mogłoby się odbyć ze względu na wprowadzone restrykcje, zespół hotelu zaproponuje alternatywne rozwiązania. Równie ważna jest kwestia bezpieczeństwa w trakcie samego spotkania. Jego uczestnicy mogą być pewni, że zachowane zostaną wszelkie zasady bezpieczeństwa sanitarnego. Spotkania w Aries Hotel & Spa są gwarancją najwyższego poziom usług.

Ekskluzywne wnętrza na wyciągnięcie ręki

Dużym atutem hotelu jest możliwość rezerwacji w jednym miejscu nie tylko sali konferencyjnej, ale również luksusowych pokoi dla uczestników wydarzenia. Na brak komfortu i wrażeń z pobytu w Aries Hotel & Spa z pewnością goście narzekać nie będą. Jest to miejsce z ideą, którego wnętrza wykończono z dbałością o najmniejszy szczegół.

Aries Hotel & Spa Zakopane

W hotelu zastosowano nowoczesne rozwiązania, które podnoszą komfort przebywających tu gości. Nie zapomniano przy tym o wyjątkowej lokalizacji hotelu – w samym sercu Zakopanego – oraz o historii budynku. W efekcie powstały wnętrza wyraziste i eklektyczne, które łączą style zakopiański oraz alpejski z nawiązaniami do awangardowych lat dwudziestych oraz artystycznych pięćdziesiątych.

Aries Hotel & Spa Zakopane

Wagonik kolejki górskiej w przedsionku, mozaikowe tapety, malowane sufity, stylowy kominek – wszystko to przypomina gościom o tym, że znajdują się w wyjątkowym miejscu, które służy do relaksu. Stąd też dbałość o jakość wyposażenia, np. materac marki Hypnos, na jakim sypia królowa Anglii – Elżbieta II.

Łącznie hotel oferuje 99 luksusowych pokoi i apartamentów.

Restauracja Halka – udany mariaż wykwintności z prostotą

Bez smacznej kuchni najlepszy wyjazd integracyjny skończy się niepowodzeniem. Znanym w kulinarnym świecie miejscem jest hotelowa Restauracja Halka. Desery wychodzą tu spod rąk najlepszych w Polsce utytułowanych cukierników, a profesjonalnym doborem win służy Head Sommelier z pasją. Warto pomyśleć o zorganizowaniu w tym klimatycznym wnętrzu spotkania firmowego czy biznesowego lunchu. Zaproszeni goście będą mieć okazję spróbować autorskich potraw opartych na lokalnych i sezonowych produktach oraz dań z najwyższej klasy wołowiny. A dokąd kierować swoje kroki na aromatyczną kawę lub wyśmienitego drinka? Oczywiście do Le Scandale Aperitif Baru!

Aries Hotel & Spa Zakopane restauracja

Jak spędzić czas po konferencji w Aries Hotel & Spa? Mamy wiele scenariuszy

Uczestnicy wyjazdu integracyjnego przekonają się natomiast, czym jest ekskluzywny wypoczynek. Obowiązkowy punkt programu – wizyta w Aries Spa & Wellness. Goście hotelu mają niepowtarzalną okazję zażyć kąpieli w basenie termalnym lub skorzystać ze strefy saun i jacuzzi. Dwa zewnętrzne jacuzzi wiosną, latem i jesienią skąpane są w zieleni, a zimą w płatkach śniegu, i to w samym centrum Zakopanego! Spa to oczywiście również zabiegi, masaże i relaks. W hotelu Aries znajdziesz mnóstwo możliwości, aby rozpieścić swoje ciało albo zregenerować je za pomocą profesjonalnych masaży, wykonywanych przez doświadczonych fizjoterapeutów..

Aries Hotel & Spa Zakopane wyjazdy integracyjne

Organizatorom spotkań polecamy usługi Aries Concierge. W jej ramach zespół hotelu pomoże dobrać najlepszy scenariusz aktywnej rozrywki dla gości. Warto skorzystać z niezwykłego położenia hotelu i zorganizować lekcje narciarstwa, wspinaczki, trekking lub wycieczki z przewodnikiem po tatrzańskich szlakach. Grupa na pewno lepiej się zapozna podczas kuligu czy wycieczki krajobrazowej. A to tylko niektóre z propozycji. Masz pomysł na atrakcję typu outdoor? Zrealizujesz ją w Aries Hotel & Spa. Brakuje Ci pomysłu? Aries Concierge będzie odpowiedzią.

Ekskluzywne, komfortowe, profesjonalne i nieszablonowe - takie są spotkania w Aries Hotel & Spa. Wyszukany design z legendą w tle może być inspiracją twojego spotkania i motywacją do realizacji celów.