Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

B Hotel Centrum Brzeg

Wrocławska 5, 49-300 Brzeg
http://www.bestwesternbrzeg.com/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
B Hotel Centrum Brzeg

Hotel konferencyjny sieci Best Western Plus w Brzegu ma już restaurację!

Data aktualności: 24-02-2015

 • Hotel konferencyjny sieci Best Western Plus w Brzegu ma już restaurację! - B Hotel Centrum Brzeg

  Znane są już szczegóły dotyczące zaplecza gastronomicznego otwierającego się na wiosnę hotelu Best Western Plus w Brzegu. W nowo powstałej restauracji o nazwie Chilli trwają ostanie prace wykończeniowe – wybrano również szefa kuchni, którym został Jacek Kończyło. 

   

  Restauracja obiektu, który swe bramy ma otworzyć w kwietniu 2015 roku, będzie położona na pierwszym piętrze, a z przeszklonej przedniej ściany rozpościerać ma się widok na Zamek Piastów Śląskich. Lokal ma się znajdować zaraz obok centrum konferencyjnego, co ma ułatwić organizację imprez firmowych poprzez łączenie niektórych sal z powierzchnią restauracyjną. Stanowisko szefa kuchni objął Jacek Kończyło – doświadczony kucharz, praktykujący zarówno w kraju, jak i za granicą. Menu restauracji ma się opierać na połączeniu kuchni międzynarodowej i lokalnej, a głównym jego założeniem będzie wykorzystywanie sezonowych produktów.

   

  Zlokalizowany na zachodzie regionu, pomiędzy Wrocławiem a Opolem, czterogwiazdkowy obiekt ma dysponować 60 komfortowymi pokojami oraz zapleczem konferencyjnym w postaci 4 w pełni wyposażonych sal o łącznej powierzchni 200 mkw. Goście będą mogli także skorzystać z sali fitness oraz zabiegów kosmetyczno-relaksacyjnych dostępnych w saunie i gabinecie masażu.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: