Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

B Hotel Centrum Brzeg

Wrocławska 5, 49-300 Brzeg
http://www.bestwesternbrzeg.com/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
B Hotel Centrum Brzeg

Nowy hotel Best Western w Brzegu od wiosny zaprasza na konferencje

Data aktualności: 27-01-2015

 • Nowy hotel Best Western w Brzegu od wiosny zaprasza na konferencje - B Hotel Centrum Brzeg

  Już niedługo nastąpi oficjalne otwarcie nowego obiektu sieci Best Western – tym razem w opolskim Brzegu. Pierwszych rezerwacji sal konferencyjnych i noclegów w czterogwiazdkowym standardzie będzie można dokonać już na tę wiosnę.

   

  Nowy obiekt, który dołączył do grona 22 działających obecnie na terenie Polski hoteli Best Western, dostępny będzie dla gości w podwyższonym standardzie Plus. Dodatkowym atutem hotelu jest również jego lokalizacja – znajduje się on nie tylko w samym centrum miasta (w bliskim sąsiedztwie Zamku Piastów Śląskich i Galerii Brzeg), ale i w sercu regionu  – niedaleko Wrocławia i Opola.

   

  Konferencje i noclegi na Dolnym Śląsku

   

  Na klientów biznesowych czekać będzie obszerne i kompleksowo wyposażone centrum konferencyjne, na które składają się cztery sale o łącznej powierzchni 200 mkw. Do dyspozycji gości oddanych zostanie 60 klimatyzowanych pokoi wyposażonych w bezprzewodowy Internet oraz telewizję satelitarną. Klienci będą mogli również skorzystać z szeregu usług dodatkowych oferowanych przez hotel – sali fitness, sauny, gabinetu masażu, restauracji z widokiem na zamek oraz lobby baru.

   

  Rozwinięta miejska infrastruktura oraz zabytkowy charakter sprawiają, że Brzeg jest jednym z najciekawszych miast województwa opolskiego, czyniąc go tym samym atrakcyjnym miejscem zarówno dla turystów, jak i klientów biznesowych. Jak przekonuje dyrektor hotelu, Maciej Krynek, powstanie obiektu hotelowego w Brzegu nie tylko pozytywnie wpłynie na promocję miasta w Polsce i za granicą, ale i zainicjuje szereg interesujących wydarzeń kulturalnych i sportowych. 

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: